Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seray Kaya yeni yaşında babasının mezarındaydı… ‘Kara kızın 30 oldu’

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
seray-kaya-yeni-yasinda-babasinin-mezarindaydi-kara-kizin-30-oldu.jpeg

Instagram hesabından paylaşım yapan Seray Kaya, “Babamı çok özledim… Kara kızın 30 oldu. Şimdi yeni yaşımı kucaklıyorum yanı başında. Canım babam, biz senden razıyız, Allah da senden razı olsun” mesajını yazdı.
Seray Kaya’ya sevenleri paylaştıkları mesajlarla destek oldu.
seray-kaya-yeni-yasinda-babasinin-mezarindaydi-kara-kizin-30-oldu-601cef4083782.jpeg
2019 YILINDA VEFAT ETTİ
Seray Kaya’nın babası Hasan Kaya, 3 Şubat 2019’da kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Oyuncu yaşadığı buyuk acıyı sosyal medyadan duyurmuştu.
“Babam… Hani derler ya babasının kızı… Ben tam da babasının kızıydım. Buyudukce sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım.”
“Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, guclu kalmayı oğrettin. Ben ağladığımda ”Arkanda dağ gibi baban var’ derdin. Hayatımın her zor anında gucumu senden aldım. Şimdi biliyorum ki daha da guclu olma vakti.”
“Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki sen asıl şimdi doğru yerde gercek kavuşmanı yaşıyorsun. Doğum gunum seninle benim aramda bir bağ babacım. Gidişinin o gune denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum. Ve kavuşacağımız gunu bekliyorum.”
seray-kaya-yeni-yasinda-babasinin-mezarindaydi-kara-kizin-30-oldu-601cef40cfe43.jpeg
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur