Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selin Ciğerci’den 70 bin TL’lik canta videosu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Kısa bir sure once kendi markasını kuran ve iş dunyasına katılan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaştığı son videosu ile dikkat cekti. Futbolcu Gokhan Cıra ile evli olan Selin Ciğerci, yaz tatilini Bodrum’daki luks villasında geciriyor. Sosyal medya fenomenliği ve şarkıcılıktan sonra iş dunyasına adım atan Selin Ciğerci, kendi kozmetik markasını cıkarmıştı. Luks yaşamıyla dikkat ceken Ciğerci’nin Instagram’dan paylaştığı video da sosyal medyada cok konuşuldu.
“BU CANTALARA İNSAN MUAMELESİ YAPIYORUZ”
Selin Ciğerci, 70 bin TL değerindeki yabancı marka cantasıyla video cekerek evdeki calışanına seslendi. Ciğerci “Bu cantalara insan muamelesi yapıyoruz. Cunku bazı insanlar sadece bu cantaları takanları insan sanıyorlar. Ben de onlara kapak olsun diye, onlar mutsuz olsun diye alıyorum bunları” ifadelerini kullandı.

Son guncelleme: 09:08 - 06.08.2020

nedimkaratas

New Member
Kısa bir sure once kendi markasını kuran ve iş dunyasına katılan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaştığı son videosu ile dikkat cekti. Futbolcu Gokhan Cıra ile evli olan Selin Ciğerci, yaz tatilini Bodrum’daki luks villasında geciriyor. Sosyal medya fenomenliği ve şarkıcılıktan sonra iş dunyasına adım atan Selin Ciğerci, kendi kozmetik markasını cıkarmıştı. Luks yaşamıyla dikkat ceken Ciğerci’nin Instagram’dan paylaştığı video da sosyal medyada cok konuşuldu.
“BU CANTALARA Ä°NSAN MUAMELESÄ° YAPIYORUZâ€
Selin CiÄŸerci, 70 bin TL deÄŸerindeki yabancı marka cantasıyla video cekerek evdeki calışanına seslendi. CiÄŸerci “Bu cantalara insan muamelesi yapıyoruz. Cunku bazı insanlar sadece bu çantalar ± takanları insan sanıyorlar. Ben de onlara kapak olsun diye, onlar mutsuz olsun diye alıyorum bunları†ifadelerini kullandı.

Son guncelleme: 09:08 - 06.08.2020
Saçmalık ve gösterişten başka hiçbir şey değil.