Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sadakatsiz dizisinde ayrılık: Eren Vurdem veda etti

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
sadakatsiz-dizisinde-ayrilik-eren-vurdem-veda-etti.jpeg

‘Sadakatsiz’ dizisinde surpriz bir ayrılık yaşandı. Dizide eşi ‘Bahar’ı sık sık aldatan ‘Mert’ karakterine hayat veren Eren Vurdem, senaryo gereği diziye veda etti.
Eren Vurdem, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili ve değerli izleyicilerimiz, hikaye gereği orijinalinde olduğu gibi Mert karakterine veda ediyoruz… Umarım bu karakterle insanların icine ve duşuncelerine ayna tutup olanlarda bir farkındalık hissettirmişimdir. Sizleri cok seviyorum. Bu işimde de beni yalnız bırakmadınız, iyi ki varsınız. Tum ekip ve yapım arkadaşlarıma teşekkur ediyorum. Başka hikayelerde, en yakın zamanda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın” ifadelerini kullandı.
sadakatsiz-dizisinde-ayrilik-eren-vurdem-veda-etti-6013a4e3482c3.jpeg
BBC Studios’un ‘Doctor Foster’ isimli dizisinin Turkiye uyarlaması olan dizinin yapımcılığını Med Yapım ustleniyor. Psikolojik gerilim turunde olan ‘Sadakatsiz’, kocasının onu aldattığını duşunen bir kadının hikayesini ele alıyor.
EREN VURDEM KİMDİR?
Eren Vurdem, 7 Ekim 1988’de Konya’da dunyaya geldi. Halic Universitesi KonservatuarıTiyatro Bolumu’nden mezun oldu.
İlk oyunculuk deneyimini 2009’da yayınlanan ‘Hesaplaşma’ dizisi ile yaşayan Vurdem, bircok yapımda rol aldı.
sadakatsiz-dizisinde-ayrilik-eren-vurdem-veda-etti-6013a4e3847d6.jpeg
Fox TV’de yayınlanan ‘İnadına Aşk’ adlı dizide ‘Cınar’ karakteri ile buyuk bir cıkış yakalayan Eren Vurdem, başrollerde; Tolga Sarıtaş, Melissa Yıldırımer, Nihat Altınkaya ve İlayda Ildır gibi isimlerin yer aldığı ‘Soz’ dizisinde ‘Başcavuş Ateş Acar’ karakteriyle adından cok soz ettirdi.
‘Sadakatsiz’ dizisinden once de ‘Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Konur Alp’ karakterine hayat veren Eren Vurdem; ‘Soz’, ‘İnadına Aşk’, ‘Turkler Geliyor’, ‘Sumela'nın Şifresi’, ‘Son Mektup’ gibi yapımlarda rol aldı.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur