Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reynmen - Hevesim Yok (Official Audio)

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[video=youtube;xXCmIiWpcDY]https://www.youtube.com/watch?v=xXCmIiWpcDY[/video]

Reynmen'in yeni albümü RNBESK, HOUZE Istanbul etiketiyle yayında!Reynmen - Hevesim Yok (Official Audio)Yürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraBen yeniden sevebilirimBelki ama güvenememGeri gel beni verYeniden sana direnememBomboş bir sayfa açtım amaGeçmedi bak onca yaraSırtımda bir ton yükKurtulsam biri alsa getirse seni banaYürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraYürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraBen yeniden sevebilirimBelki ama güvenememGeri gel beni verYeniden sana direnememBen yeniden sevebilirimBelki ama güvenememGeri gel beni verYeniden sana direnememYürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraYürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraYürürüm yolları hevesim yok,Kursağımda halaBugünüm zorladı sevesim yok,Tam solumda yaraYürürüm yolları hevesim yok