Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paris Hilton’dan tup bebek itirafı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
paris-hilton-dan-tup-bebek-itirafi.jpeg

ABD’li gazeteci Mara Schiavocampo’nun podcast programına katılan Paris Hilton, evlilik planları ve nişanlısı Carter Reum hakkında konuştu.
Hilton nişanlısı hakkında, “Yuzde yuz eminim ki hayalimdeki adam. Surekli duğun planları, cocuklarımızın isimleri gibi konular hakkında konuşuyoruz. Hayatımın bundan sonraki adımı icin cok heyecanlıyım. Sonunda gercek bir hayatım varmış gibi hissediyorum” dedi.
paris-hilton-dan-tup-bebek-itirafi-6013b371eed4c.jpeg
“KİM KARDASHİAN SOYLEDİ”
Tup bebek tedavisine başladığını anlatan Hilton, “Bu tedavi sayesinde istersem ikizlerim olmasını da tercih edebiliyorum. Aslında bu konu hakkında pek bilgim yoktu ama Kim Kardashian ikizlerimin olabileceğini soyledi. Bana bu tavsiyeyi verdiği ve beni doktoruyla tanıştırdığı icin cok mutluyum” dedi.
“YUZDE YUZ DOĞALIM”
Şubat ayında 40 yaşına girecek olan Hilton, yaşlanma karşıtı sırlarını da anlattı:
“Her zaman aynı gorunuyorum cunku hicbir şey yaptırmadım. Bu konuda cok gururlu hissediyorum.”
“Yuzde yuz doğalım. Asla botox, estetik veya dolgu yaptırmadım. Annemin yedi yaşından beri bana verdiği tek tavsiye guneşten uzak durmak.”
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur