Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Orhan Gencebay yaşadığı kazayı anlattı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
orhan-gencebay-yasadigi-kazayi-anlatti.jpeg

Orhan Gencebay gecen gunlerde evinin yakınlarında yuruyuş yaptığı sırada bir cukura takılıp duşmuş, hastanede rontgeni cekilen Gencebay’ın sol parmağının kırık olduğu belirlenmişti.
Kırık parmağına atel takılan Gencebay, yaşadığı kazayı anlattı:
“Birkac gece once yurumek icin yola cıktım. Bir hayli yurumuştum. Akşam saat 20.00-21.00 sularıydı. Yol mu hatalıydı, ben mi hatalıydım bilmiyorum. Birden ayağım bir cukura girdi ve yuzukoyun yere duştum. Ozellikle sol elimin altına duştum.”
“Gercekten canım cok yanmıştı. Eve geldiğimde sol işaret parmağımla orta parmağım cok şişmişti. Sevim Hanım sol işaret parmağım icin ‘Bu parmak kırık’ dedİ. Ben de ‘Hayır’ dedim.”
“Bizim cok sevdiğimiz doktor kardeşimiz Muzaffer Bey’e haber verdik. Hemen geldi ve beni doğru hastaneye goturdu. Hastanede rontgen cektik. Sevim Hanım haklı cıkmıştı. Gercekten kırılmıştı benim sol işaret parmağım.”
“Muzaffer Bey tedaviye başladı. Atel takılı şu an elimde. ‘Bir iki ay surecek’ dedi. Bu olay benim icin cok onemliydi. Aslında herkes icin pek onemli olmayabilir. Neden onemliydi cunku ben enstrumanistim. Sazımı bir iki ay calamayacaktım. Tum enstruman calan muzisyenler icin parmaklar cok onemlidir. Hayati onemlidir.”
İlginizi Cekebilir
orhan-gencebay-yasadigi-kazayi-anlatti-60114439f131b.jpeg
Cukura duşen Orhan Gencebay parmağını kırdı
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur