Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğuzhan Kayra Koc kimdir?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
oguzhan-kayra-koc-kimdir-5e9ae5e568647.jpg
Genc oyuncu Oğuzhan Kayra Koc, baş rolde yer aldığı yeni dizisi “Sevdim Seni Bir Kere” ile ekranlara donuyor. Rol aldığı ‘Vatanım Sensin dizisinin ardından ilk baş roluyle izleyici karşısına cıkacak olan Koc, heyecanını şu sozlerle ifade etti:
“Her ne kadar temposu yuksek de olsa diziyi keyifle cekiyoruz. Umit ediyorum ki izleyici de keyifle izler. Canlandırdığım karakter ile benzer yonlerimizin olması ayrıca heyecan veriyor. Her gun izleyicilerimizin evlerine konuk olacağız. Onlar icin oyuncudan ziyade akraba ilişkisi kuracağımı duşunuyorum. Bu da ayrı guzel bir duygu. İlk başrol deneyimim sorumluluğu ve yoğunluğu da beraberinde getiriyor ama değiyor. Seyirciye laik olmak icin calışıyoruz.”
oguzhan-kayra-koc-kimdir-5e9ae5e594b3e.jpg

Dizide ‘Ozan’ adlı asi bir genci canlandıracak olan Oğuzhan Kayra Koc, yapımcılığını Focus Film’in ustlendiği ve hafta ici her gun Star TV’de yayınlanacak olan dizide Yağmur Cokgenc ile başrolleri paylaşacak. Dizi, 9 Eylul’de Star TV’de başlıyor.
Dizinin 1. bolum fragmanı:
OĞUZHAN KAYRA KOC KİMDİR?
28 Ocak 1998 de Ankara’da doğan Oğuzhan Kayra Koc 3 kardeştir ve 21 yaşındadır. 185 cm boyunda ve 73 kg olan Oğuzhan Kayra Koc Ankara’da eğitim hayatını surdurmuştur. İvedik OSB’de meslek lisesi eğitimi alan Oğuzhan Kayra Koc 2012 yılında daha 14 yaşındayken tiyatro yapmaya başlamıştır.
oguzhan-kayra-koc-kimdir-5e9ae5e5d0262.jpg

Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nda ilk eğitimlerini alan ve Tiyatroya aşırı ilgisi olan Oğuzhan Kayra Koc oyuncu olmayı daha o yaşlarda kafasına koymuştur. Kubilay Karaburcak ve Cağrı Bayrak gibi isimlerden oyunculuk eğitimleri alan Oğuzhan Kayra Koc eğitimlerini tamamlayınca dizi oyuncusu olabilmek icin İstanbul’a taşınmıştır. Peter Pan Muzikali, Canakkale Mahşeri, The Passangers gibi tiyatro oyunlarında başrollerde yer alarak onemli bir oyunculuk deneyimi kazanmıştır. Oğuzhan Kayra Koc psikopat bir karaktere hayat vermeyi istiyor. At binmeyi ve dovuş sporlarını cok seven Oğuzhan Kayra Koc Vatanım Sensin, Hayat Şarkısı ve Umuda Kelepce Vurulmaz gibi diziler de yer almıştır.