Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Neslihan Atagul’den sağlık durumuyla ilgili acıklama

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
neslihan-atagul-den-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama.jpeg

Oynadığı ‘Sefirin Kızı’ dizisinde ‘Nare’ karakterine hayat veren Neslihan Atagul, Gecirgen Bağırsak Sendromu hastalığı nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.
Kilo kaybıyla da dikkat ceken Atagul Instagram hesabından sağlık durumuyla ilgili acıklamada bulundu.
“GORDUĞUNUZ GİBİ FENA SAYILMAM”
Neslihan Atagul’un acıklamaları şoyle:
“Selamlar herkese. Oncelikle bana attığınız destek mesajları icin, iyi dilekleriniz icin, iyi niyetleriniz icin, ziyaretleriniz icin, hediyeleriniz icin, dualarınız icin, binlerce kez teşekkur ederim. Cok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Cok sağ olun.”
“Gorduğunuz gibi fena sayılmam. İyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı. HÂl da var. O yuzden biraz daha dinleneceğim. Ama iyiyim.”
GECİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?
Bağırsak hucreleri arasındaki sıkı bağlar filtre gorevi gorur. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin oğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin gecmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Gecirgen Bağırsak Sendromu meydana gelir.
İlginizi Cekebilir
neslihan-atagul-den-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama-600ed654b128b.jpeg
Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagul yerine gelecek isim belli oldu sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur