Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Neslihan Atagul, Sefirin Kızı dizisine veda etti

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
neslihan-atagul-sefirin-kizi-dizisine-veda-etti.jpeg

‘Sefirin Kızı’ dizisinde Engin Akyurek ile başrolu paylaşan Neslihan Atagul, sağlık problemleri nedeniyle ‘Nare’ karakterine veda etti.
10 GUN RAPOR ALMIŞTI
Neslihan Atagul’den korkutan bir haber gelmişti. Atagul’un sağlık sorunları yaşadığı ve 10 gun rapor aldığı ortaya cıkmıştı. Son olarak ise sağlık sorunları artan oyuncu diziden ayrılma kararı aldığını sosyal medya hesabından duyurdu.
NESLİHAN ATAGUL’DEN VEDA MESAJI
Neslihan Atagul, Instagram hesabından şu mesajı paylaştı:
“Herkese merhaba. Oynarken hucrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans gostersem de vucudum o toleransı bana gostermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkur ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkur ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız! En yakın zamanda başka hikayelerde goruşmek uzere…”
DİZİNİN SOSYAL MEDYA HESABINDAN DA ACIKLAMA YAPILDI
‘Sefirin Kızı’ dizisinin sosyal medya hesabından yapılan acıklamada “Oyuncumuz Neslihan Atagul Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bolumlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize uzulerek bildiriyoruz. Sefirin Kızı Nare olarak seruvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagul Doğulu’ya tum ozverili calışması ve bugune kadarki katkıları icin yurekten teşekkur ediyor, gecmiş olsun diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
İlginizi Cekebilir
neslihan-atagul-sefirin-kizi-dizisine-veda-etti-6006a6e3ef092.jpeg
Neslihan Atagul'un annesi ile benzerliği şaşırttıİlginizi Cekebilir
neslihan-atagul-sefirin-kizi-dizisine-veda-etti-6006a6e42e322.jpg
Neslihan Atagul: Borcumdan uc gun evden cıkmadım sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur