Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mujde Ar’ın kardeşi Mehtap Ar yoğun bakıma alındı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
mujde-ar-in-kardesi-mehtap-ar-yogun-bakima-alindi.jpeg

Mujde Ar, kardeşi Mehtap Ar’ın sağlık durumu ile ilgi olarak yaptığı acıklamada “8 Ocak’ta tedavisinde kullanılan ilacını almak uzere kontrol icin hastaneye gittiğimizde yatırdık. 3-4 gun sonra durumu kotuleşti. Yoğun bakıma kaldırıldı. Sonrasında yoğun bakımdan cıkardık 1 gun odasında kalabildi. Beyine pıhtı attığı icin yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Soz Ar, Sezen Aksu, Ercan Karakaş ve ben hep oradaydık. 3 haftadır oradayız. Şu an durumu kritik. Ailece perişan olmuş durumdayız, cok uzucu gunler geciriyoruz, surekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama cok fazla reaksiyon alamıyoruz. Bilinci tam yerinde mi onu da anlayamıyoruz, surekli uyku halinde. İyileşmesi icin dua ediyoruz. Sevenleri cok gelmek istiyorlar ama corona nedeniyle almıyorlar” dedi.
Mujde Ar, uzun sure hastanede kaldığı icin kendisine de corona testi yapıldığını ve sonucun negatif cıktığını belirtti:
“Benim ne olduğum hic onemli değil, biricik kardeşim benim her şeyim. İyi olması icin dua ediyoruz, 5 gundur yeniden yoğun bakımda.”
Doktorlar Mehtap Ar’ın beyninde pıhtı attığı icin dağıtmaya calıştıklarını belirten Mujde Ar son olarak, “Tedavi iyiye doğru giderken, son olay cok buyuk şanssızlık oldu. İmmuno terapisi iyi gelmişti. Vucutta başka bolgeye de sıcrayınca yeniden yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, cok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz” diye konuştu.

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur