Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müge Boz'un galibiyet sevinci!

DjFikRet

Member
muge-boz-un-galibiyet-sevinci--13913731.Jpeg

Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımı play-off çeyrek finalinde Gaziantep’i 89-77 yenerek, seriyi 2-1 kazandı ve yarı finalde Anadolu Efes’in rakibi oldu. Sarı-kırmızılı takımda forma giyen Caner Erdeniz de maç sonrası galibiyet sevincini nişanlısı Müge Boz’la saha kenarında böyle kutladı.

Müge Boz, nişanlısı Caner Erdeniz'le galibiyet kutlamasını sosyal medya hesabından paylaştı.

Güzel oyuncu, duygularını şöyle ifade etti: "Kazandık... Gördüğünüz gibi basket maçlarına çok güzel adapte oldum, aşırı zevkli. Sadece ‘steps’ten ibaret olan basketbol bilgim günden güne artıyor. İnşallah tüm konsepte hakim olacağım yakında. İki haftada ittir kaktır play-offu öğrendim. Bir de ikinci yarıda bizim takımın potasının yeri değişiyor, Caner Erdeniz basket atınca çok net göremiyorum ama gözüm maçı sunan o kişinin yanında. Melodili melodili kuruyor cümleleri çok tatlı, bir de ne havalı söylüyor isimleri ayol, taktire şayan. Kimbilir belki bir gün birlikte sunarız. Maç da sunulmaz ama neyse işte, sonuçta çok zevkli. Daha çok taraftar olmalı bence bir de. Ayıp oluyor sevgili Galatasaraylılar. Sadece futboldan mı ibaret yani bu klüp? Çocuklar kendi başlarına oynuyorlar her maçı görüyorum ben. Ben takım tutmuyorum bu arada. Ne bileyim yıllardır öyle alıştım. Evet garip belki ama beni de böyle kabul edin işte. Çok konuştuğum gibi çok da yazıyorum namussuzum. Hadi gittim."