Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

LG ses sistemi açılıp kapanma sorunu.

Elmas

Member
Merhaba arkadaşlar LG 5+1 televizyona bağlı bir ses sistemim var 1 yıl önce almıştım. Geçenlerde fişi taktım düğmeye bastım açılmadı 5 saniye sonra açıldı tam bişi yaparken kapandı sonra kumandadan ve cihazin üstündeki düğmelere bastım cevap vermiyor sadece cihazin ustundekı ses acma ve kapamaya cevap verıyor. 5 Saniyede bir WELCOME diyor :D Sonra tekrar Good Bye yazıyor. Bunun nedeni sıcaktanmı desem garip kaçar ama kuşadasında oturuyroum 40derecelere kadar çıkıyor. :D darbe falan almadı bide şimdi SETUP yazısı cıkıyor ? yardım ederseniz çok MAKBULE geçer arkadaşlar. Modelini hatırlamıyorum LG 5+1 bunu biliyorum kusura bakmayın ama fotoraf falan çekip atabilirim. Sorun değil. Bide fişi takıp çıkarmaktan olabilirmi ?

Berkcan

New Member
Cevap: LG ses sistemi açılıp kapanma sorunu.

Hocam bu sorununuza çözüm buldunuz mu ? Ayni sorunu bende yasiyorum. Ancak ne yapmam lazim ve maliyeti ne olur bilmiyorum. Acil donus yapabilir misiniz ?