Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Laptop sorunum hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Cankardeşş

Member
Toshiba laptop windows kuramıyorum, hdd takılı olduğunda toshiba yazısında kalıyor ne biosa giriyor nede boot ekranı geliyor, f12 - f2 tuşları çalışmıyor, hdd söktüğümde herşey düzgün tüm bios ayarlarına erişiyorum boot ekranı geliyor sorun yok yani ama hdd taktığımda kilit alet, neyse dedim ki bu disk bozuk gittim yeni bir hdd aldım sıfır 500 gb onu taktım yine yok makine toshiba satelite yazısında duruyor boot yok, peki tamam dedim hdd yi başka pc de kurdum win 10 hatta hd tune ile tarattım bad sector varmı diye oda yok, win 10 kurulu diski taktım yine boot etmiyor kafayı yedim dedim ki tamam birde SSD takayım ssd disk taktım yine aynı toshiba yazısında kalıyor bios çökmüş olabilir mi acaba yada hdd giriş soketinde mi sorun var anlayamadım hdd yi anakart üzerinde yöneten entegre yada çip yanmış olabilir mi başka bir şey gelmiyor aklıma yada virüs yedi bios hdd görünce sanki bios kendini kilitliyor.. bu sorunu yaşayan oldumu acaba ?