Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Labioplasti sürecim bütün detaylar

Bilgin

Member
Merhaba sevgili arkadaşlarım.3 ay evvel labioplasti ameliyatı oldum.Yaşadığım herşeyi size detayları ile anlatacağım çünkü ben de girmeden önce böyle detaylı bir yazıya ihtiyaç duymuştum.Öncelikle ben 3500 liraya oldum doktorumun adını özelden verebilirim.Ameliyat randevusu aldıktan sonra ameliyattan 1 gün önce sizi arayıp yanınıza ped ve temiz çamaşır almanızı söylüyorlar.Hemen geleyim ameliyat gününe :) Arkadaşlar benim doktorum alanında uzman biri olduğu için öncelikle kendimi güvenilir birine teslim ettiğim için iyi hissediyordum.Doktorum baktı ve 2 hemşiresine beni ameliyata hazırlamaları için talimat verdi.Altımdaki eteği ve iç çamaşırımı çıkardım bacaklarım açık vaziyette uzandım hiç kıpırdamamamı söylediler.Arkada klasik müzik çalıyor ve bana o pozisyonda doktoru beklerken ciddi şekilde rahatlatıcı geliyordu.Neyse hemşire tamamiyle batikon sürdü,ışığı yaktı ve gerekli malzemeleri masaya koydu.Doktorum geldi ve öncelikle beni rahatlatacak cümleler söyledi.Ve başladık.. Herşeyi olduğu gibi aktaracağım ki herşeyi bilerek girin bu ameliyata.Iç dudaklara tam 6 tane iğne vuruluyor farklı farklı yerlerden.Zaten ameliyatın en acı veren kısmı bu.Belli yerleri daha hassas olduğu için doktorum bu nokta biraz daha acıyabilir diyerek uyarıyordu ve ellerimi o sırada hemşire tutuyordu.O sıra gerçekten vücudun neredeyse en hassas bölgesi olması açısından iģneler can yakıyor.Sonra 15 dakika beni yalnız bıraktılar iğnenin iyice.etkisini göstermesi için.15 dakika sonra en ufak bir his kalmamıştı.Ardından doktorum işaretlemeleri ve kesimi yaptı bana da gösterdi.O esnada en ufak bir sızı dahi hissetmiyorsunuz hatta ben doktorumla muhabbet ediyordum.Parçaları kesip kenara koydu kanı temizledi ve henüz şişme olmadan bana yeni halini gösterdi aynadan.İnanılmaz beğenmiştim.Ardından dikişlerimi attı o sırada da muhabbet halindeydik ve ben hiçbirşey hissetmiyordum.Daha sonra ameliyatım bitti ve ilaçlarımı nasıl kullanmam gerektiği ile ilgili bir kağıt verdi,açıklamalar yaptı.Şimdi ameliyat sonrası sürece geçeceğim.Öncelikle ilk 2 3 saat ağrı hissetmiyorsunuz iğnelerin etkisiyle ama bu ameliyatı olunca hemen eve gidin gezmeyin derim.Įğnenin etkisi geçtikçe kesilen yerlerin acısını ilk zamanlar hatırı sayılır şekilde hissettim.İlk gecem özellikle çok zordu.2.gün dikişli yerler ciddi şekilde şişti ve hassaslaştı.Bu süreçte benim en sıkıntı yasadığım konu kaşıntı oldu.O kadar hassaslaşıyor ki o bölge kaşımaya korkuyorsunuz.Elbette dikişlerin batması son derece rahatsız edici oluyor.Başlarda bu dikişler nasıl düşecek gibi bir hisse kapıldım ama geriye eser kalmıyor neyse oraya geleceğim.Arkadaşlar ameliyattan hemen 3 4 gün sonra iş hayatı gezme vs bunları unutun.Bacakları birleştirmeden yürüyeceksiniz çünkü bir süre.Şişler indikce yürümeniz normalleşecek.Aynadan baktığınızda bu süreçte göreceğiniz şişlikler ve orantısız görünüm sizi sakın tedirgin etmesin.Hepsi iniyor ve o dikişlerin tamamı düşüyor.Ayrıca klitoriste oluşan kabuk gibi kan pıhtıları da sizi tedirgin etmesin kesinlikle kalıcı birşey değil.Ameliyattan sonra tuvalete girdiğinizde yanma olmuyor.İlaçları dikkatli kullanmaya iyileşene dek mümkünse dışarıdaki pis tuvaletleri kullanmamaya dikkat edin.Geliyorum finale.Bu sürecin tam anlamıyla sonlanması bir ayda gerçekleşiyor.1 ay sonunda ne şişlik ne dikiş kalıyor geriye sadece iyi ki yaptırdım demek kalıyor.Şuan sonuçtan gayet memnunum.Bu arada orgazm olamama bunu kaybetme gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil.Sorunuz olursa da bana yazabilirsiniz.Umarım yardımcı olmuşumdur. :)