Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Labioplasti 12. Günüm :)

Bilgin

Member
Herkese merhaba kızlar, 12 gün önce labioplasti+klitoris ameliyatı oldum. Ameliyatın ilk günü uyuşukluk nedeniyle ne olduğunun farkına pek varamıyorsunuz ama ikinci günden itibaren acılar şişmeler yanmalar batmalar başlıyor. Sırasıyla ilk bir kaç gün bayağı bir ödemim şişliklerim oldu sonra yanmalar başladı hala daha devem etmekte tabi ama bunları yaptığım pansumanlarla sürdüğüm kremle ve doktorumun verdiği ilaçlarla dindiriyorum. 10 gün su ile temastan kesinlikle kaçtım her wc sonrası batikon gazlı bez ile yavaş yavaş temizledim kremlerimi sürdüm. İlk dört gün sonunda duş alabileceğim söylendi ama ben fazla pinpirikli olduğumdan yine de oraya su değdirmedim zaten her dk pansumanla temizliyorum diye düşündüm.10. Gün itbariyle pansumanlarımı bıraktım geceleri doktorumun verdiği solusyon uyguluyorum. Şuan şişlerimin yarısı indi ama bölge bölge yine var tabi şuan çok erken doktorum iki ay inceleme ödemler yüzünden farklı farklı görebilirsin moralini bozma boşuna dedi öyle yapıyorum bende. Baktığımda dışarıda sallanan et parçaları olmadığını gördüğümde beni mutlu ediyo zaten pek fazla incelememe gerek kalmıyo. Şimdi o acıları çekerken buraya gelip derdine deva arayan güzel arkadaşlarıma sesleniyorum sakın neden yaptırdım demeyin sonucunu düşünün :) ömrünüz boyunca en özel yerinizden sarkan psikolojinizi bozan et parçalarımı yoksa bu sorundan 1 2 ay dayanıp tamamen kurtulmanız mı. Şişliklerinize acılarınıza görüntüye takılmayın lütfen içinizi ferah tutun. Burada ertesi gün işe gittim diyenlerde var, işin mecburi kısmı bir yana ama acı yok gibi yansıtanların acı eşiğini merak ediyorum gerçekten çünkü benim hareketlerim oturmam kalkmam yürümem hala kısıtlı dikişler dolasıyla yani aslında olması gereken bu bol bol istirat etmeniz gerekiyor yürüdükçe şişlikler oluşuyor buda acıya neden oluyor bilginize. Umuyorum hepimiz için en güzeli olur. Bu süreci sıkıntısız sorunsuz bir şekilde atlatırız. :)