Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

KPSS 2020/5 tercih kılavuzu yayımlandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
KPSS-2020/5 Sağlık Bakanlığının Sozleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İcin Adaylardan Tercih Alınması
Sağlık Bakanlığının sozleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 uncu maddesinin (B) fıkrası ile 663 sayılı Kanun Hukmunde Kararnamenin 45/A maddesi kapsamında istihdam edilmek uzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar, Sağlık Bakanlığı KPSS-2020/5 Tercih Kılavuzuna saat 10.00'dan itibaren aşağıdaki bağlantıdan erişebileceklerdir.
Adaylar, tercihlerini 26 Mart 202001 Nisan 2020 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Tercih işlemleri, 01 Nisan 2020 tarihinde saat 23.59'da sona erecektir.
Tercih işlemleri, Ek'te yer alan KPSS-2020/5 Tercih Kılavuzu kurallarına gore, OSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak yapılacaktır. Adayların tercih işlemleri icin kılavuzu dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
OSYM BAŞKANLIĞI
Genel Bilgiler
TABLO-1. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SOZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ORTAOĞRETİM MEZUNLARI İCİN)
TABLO-2. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SOZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ON LİSANS MEZUNLARI İCİN)
TABLO-3. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SOZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (LİSANS MEZUNLARI İCİN)

Ortaoğretim Mezunları İcin Nitelik Kodları
On Lisans Mezunları İcin Nitelik Kodları
Lisans Mezunları İcin Nitelik Kodları
Mezun Olunan Ortaoğretim Alan/Dallar
Mezun Olunan On Lisans Programı

KAPAT [X]
Mezun Olunan Lisans Programı
Dilekce
Tercih yapacak adayların değerlendirmeleri icin TIKLAYINIZ

Bu tur personel alım haberlerinden anlık haberdar olmak icin Android uygulamamızı indirebilirsiniz
Android uygulamamız icin TIKLAYINIZ