Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koronavirus, Beşiktaş'ta kampanya ve transferi vurdu!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Tum dunyayı derinden sarsan koronavirus salgını, Beşiktaş'ı da vurdu. Siyah-beyazlı yonetim kurulu, mali sorunlar nedeniyle uzun suredir uzerinde calıştığı bağış kampanyasını başlatma konusunda koronavirus engeline takıldı.

KAMPANYA İCİN ERTELEME

Beşiktaş'ın kuruluş tarihini simgeleyen 19.03'te başlatılması planlanan kampanya konusunda frene basan siyah-beyazlı yonetimin, geniş kitlelere hitap etmesi duşunulen organizasyonu ileri bir tarihe ertelemeyi planladığı belirlendi. Dunya ekonomisiyle birlikte Turkiye'nin de salgın nedeniyle sıkıntılı gunler yaşayacağını duşunen yoneticilerin, bu nedenle kampanyanın Nisan ayında başlatılmasının daha doğru olduğunu soyledikleri oğrenildi.

İDARİ İZİN VAR!

Ekonomik gostergelerden ote tamamen koronavirus gundemine odaklanmış kitlelerin dikkatini bu kampanyaya cekmenin cok zor olacağını hesaplayan siyah-beyazlılar birkac gun icerisinde bu durumla ilgili son kararını verecek. Siyah-beyazlılar ozellikle Turkiye'de salgın tehdidinin buyuk olcude ortadan kalkmasından sonra bağış kampanyası icin yeniden duğmeye basmanın planlarını yapıyor.

Bu arada salgın yuzunden yonetim kurulu toplantıları başta olmak uzere bircok idari işleri internet uzerinden yurutmeye karar veren Beşiktaş Yonetimi, bircok personelini de izne cıkarmayı planlıyor.

TRANSFERİ DE VURDU

Koronavirus salgını, Beşiktaş'ta gectiğimiz gunlerde başlatılan transfer calışmalarına da ağır darbe indirdi. Gelecek sezonun kadrosu icin kısa sure once duğmeye basan siyah-beyazlı yoneticiler, Teknik Direktor Sergen Yalcın'ın talepleri doğrultusunda ozellikle yurt dışında bircok onemli goruşme gercekleştirmişti. Ancak transferden sorumlu yonetici Erdal Torunoğulları tarafından yurutulen bu goruşmeler salgın nedeniyle tamamen durma noktasına geldi.

Koronavirus yuzunden Avrupa ile kapıların kapatılması transferin bir numaralı ismi olan Erdal Torunoğulları'nın adeta elini kolunu bağladı. Torunoğulları'nın telefon yoluyla temaslarını surdurduğu ancak siyah-beyazlı idarecinin pazarlık noktasında bu aşamada somut adım atamadığı aktarıldı.