Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kıvırcık Ali olumunun 9. yılında anılıyor

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
kivircik-ali-olumunun-9-yilinda-aniliyor.jpg

Kıvırcık Ali, 9 yıl once hayata gozlerini yumdu. Kendi kitlesini oluşturan Kıvırcık Ali Turkiye'de ve Almanya'da cok sayıda konser verdi, televizyon programlarına katıldı. Bestelerini bircok sanatcı seslendirdi. “Kıvırcık Ali” olarak bilinen sanatcı 11 Ocak 2011 tarihinde saat 5.30'da kendi aracıyla gecirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
COCUKLARI O GUNU ACI İCİNDE ANLATMIŞTI
Babasının olum haberini askerdeyken oğrenen Eren Ozutemiz, yaşadığı zor zamanları şoyle anlattı: “Babamdan sonra hep bir yanımız eksik. İnsanların babamı tanıması, her gorduklerinde bize ‘Kıvırcık Ali'nin cocukları demeleri her gun yaşadığımız bir sınav. Ben alıştığımı duşunuyorum ama kapıdan dışarı cıktığımda bir baba-oğul gorsem psikolojim bozuluyor. 80 yaşında bir babayı kaybetmek ile 40 yaşında bir babayı kaybetmek farklı…
“BABAM BENİM YANIMA GELİYORDU”
Askerdeydim, benim yanıma geliyordu. Akşam da birlikte kız kardeşimi okuldan alacaktık.O sabah, asker arkadaşlarım beni televizyonun olduğu yere indirmediler. ‘Hadi bize saz cal' diyorlar surekli… O sırada Mustafa Ozarslan, Nurettin Recber ve bir kac isim daha vardı… ‘İstanbul'a gidiyoruz' dediler.
“BABAMIN OLDUĞU İCİME DOĞMUŞTU”
Nizamiyeden cıkana kadar haberim yoktu. Ta ki, babamı tanıyan bir komutan ‘Başımız sağ olsun evladım' diyene kadar… İcime doğmuştu. Cunku benim babam kolu kırılsa, bacağı kırılsa gelirdi. Acı cekip konsere cıkmış bir adam… Kimse beni bacağı kırıldı diye İstanbul'a goturmez.
“OLDUĞUNU GELEN MESAJLA OĞRENDİM”
Merhum Kıvırcık Ali'nin kızı Ecemsu ise o gunu şoyle anlattı: “Ben evde bir koşuşturmaya uyandım. Dedeme bir şey oldu sandım. Anneme sordum, ‘korkma baban trafik kazası gecirmiş' dedi. Ben mesajla oğrendim. ‘Başımız sağ olsun' diye bir mesajdı. O andan sonra telefon bir yerde, ben bir yerde. sonra gozumu babamın başında actım. 15 yaşındaydım ben babamı kaybettiğimde. Abime gore, daha farklı yaşadım bu kaybı.”
kivircik-ali-olumunun-9-yilinda-aniliyor-5ffd74ec0bc35.jpg

İlginizi CekebilirBarış Manco 77. doğum gununde anılıyor

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur