Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaş kontur mağdurları

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Merhaba arkadaşlar. Daha once bu konu defalarca acılmış , şimdiye kadar forumda yazan tum mesajları okudum. Fakat cevap bulamadım.
Yaklaşık 2 yıl once İzmir Karşıyaka da Microblading yaptırdım. Daha doğrusu ben oyle zannediyordum , araştırmadan gittiğim icin kadın makinaya bağlı bir cihazla 3d kıl tekniği şeklinde kalın kalın cizgiler attı. 6-7 ay sonra renk kırmızıya donuştu cok kotu hal aldı. Kırmızı gorunumun gecmesi icin 1 ay once (bu sefer araştırarak) başka bir yerde Microblading yaptırdım. Kadın kaşlarımı cok kalın yaptı , beğenmediğimi ve cok kalın olduğunu soylememe rağmen bana soylediği şey 10 gun sonra o kalınlık incelcek oldu. Tabi ben inanmadım , eve gelip suyla yıkadım , kese yaptım tabiki de cıkmadı. Şimdi kontrol zamanım geldi fakat gitmeyi duşunmuyorum. Tamamen Kaş konturunun silinmesini istiyorum.
Ozel solusyonu oneren var ya da lazer yaptıran. Ama her ikisinin de zararını ve yararını gorenler olmuş. Kafam cok karıştı benim gibi daha once bu konuda cozum bulan arkadaşlarım lutfen akıl verirseniz cok sevinirim.
Şimdiden teşekkurler