Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

‘Kanalında olmaktan utanıyorum’ demişti… Erkan Petekkaya ‘Kırmızı Oda’ya veda etti

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
kanalinda-olmaktan-utaniyorum-demisti-erkan-petekkaya-kirmizi-oda-ya-veda-etti.jpeg

TV8’de yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisinin oyuncularından Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanalda Kerimcan Durmaz’a odul verilmesine tepki gostermişti. Ilıcalı’yı hedef alan Petekkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun Efendi yuh” ifadelerini kullanmıştı.
Paylaşımını kısa surede silen Petekkaya, yeni bir paylaşım yaparak “Soylediğimde haklı olsam da uslubum hatalı olmuş. Bu yuzden lutfen kusura bakmayın” ifadelerini kullanıp geri adım atmıştı.
“ACUN’DAN DEĞİL, İNSANLARDAN OZUR DİLERİM”
Daha sonra TV100’e acıklamalarda bulunan Petekkaya, “Yayıncı kuruluş boyle birine nasıl odul verebilir? Bizim cocuklarımız ne olacak? Bir kez daha soyluyorum; bu konuda soylediklerim doğrudur ve arkasındayım ancak ifadelerimde biraz fazla ileri gitmişim. Acun’dan değil ama insanlardan ozur dilerim” sozlerini kullanmıştı.
“TEŞEKKUR EDERİM”
‘Kırmızı Oda’ dizisinde ‘Sadi’ rolunu canlandıran Petekkaya, diziye veda etti. Dizinin yeni bolum fragmanında yer almayan Erkan Petekkaya, Instagram hesabından paylaşım yaparak ayrıldığını duyurdu.
Set ekibiyle cektirdiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, “Cok teşekkur ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tum emek verenlere teşekkurler. Siz olmasaydınız ben o rolu oyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam . O olmak istediğimiz adam gibi adam. Birlikte yaptık, hep birlikte” ifadelerini kullandı.
kanalinda-olmaktan-utaniyorum-demisti-erkan-petekkaya-kirmizi-oda-ya-veda-etti-60d44a82c0d2a.jpeg
İlginizi Cekebilir
kanalinda-olmaktan-utaniyorum-demisti-erkan-petekkaya-kirmizi-oda-ya-veda-etti-60d44a830cfdf.jpeg
Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya: Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur