Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kalici kizlik zari dikimi(sonuc)

Bilgin

Member
Flep yontemiyle kizlik zari dikimi yaptirdim basimdan gecenleri anlatmak istiyorum.Ben cok fazla bilgi bulamadim umarim birilerine yardimci olur.Oncelikle yalan soylediniz diyenleri bir kenara alalim karsimda ki insanda bakir bir erkek degil ve bunu bana dile getiren biriydi ama ben soyleyemedim beni yalnis anlamasindan korktum okul yillarimda yaptigim bir hatanin hayatimi etkilemesini istemedim. Neyse asil konumuza geliyorum gectigimiz mayis ayinda izmitte ozel bir klinikte bu islemi yaptirdim fiyat ve doktor bilgisini mesaj ile paylasabilirim.oncelikle doktorum cok tatli bir bayandi cok yardimci oldu islem gunu bilerledik.islem yapilacagi gun adetinizin yeni bitmis olmasi gerekiyor cunku dikis atilacagi icin bolgenin kuru kalmasi gerekiyor.islem yaklasik yarim saat suruyor hemsire sizi hazirliyor gerekli bolgeye ince insulin igneleriyle uyusturuluyor islem sirasinda canim acimadi ignelerde canim acidi ama dikislerin gectigini hissediyorsunuz.daraltmada yapildi bunun icin ekstra bir ucret alinmiyor yaklasik on dikis atiliyor islemden sonra kalkip yuruyebilirsiniz sadece gerilmedeb kaynakli iki gun kadar bir sizi oluyor ayakta banyo yapmaniz isteniyor yaklasik bir ay kadar bir muddette kanamaniz olabiliyor ama lekelenme seklinde oluyor.islemden bir ay sonra muayneye gitmeniz isteniyor.muayneye gittim dikislerimn%95 oraninda tutmustu yani kanama olmasi yuzde 95ti evlilkten iki uc gun once bir dikis atilacagini belirttiler bende bir gun once gidebildim 5 dk kisa bir surede tek bir dikis daha atildi hissetmedim bile ertesi gun dugunum vardi doktorum esimi sertlestirmem gerektigini ve birden girmesini onerdi doktorumu dinledim birde hizli olmasini canimin hemen yanip tek seferde bitmesini istedim oda anlayisli yaklasti ve tek seferde basarabildik sonuc kanama mevcut canim ilk defa oluyormus gibi acidi ve onceden iliskiye girmemisim gibi dardi. Sorularinizi ozelden veya burdan alabilirim Korkulucak bisey yok ama bir kere doktora gittim olmuyor kontrole ve guvenlik dikisini evlilikten once ki dikisi attirmaniz gerekiyor garantinalmak istiyorsaniz.