Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kalıcı kıl tekniği tavsiye, kalıcı makyaj evde silme

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Benim durumumda olanlar icin bilgilendirme babındadır.hormon bozukluğu nedeniyle kaş ve vucudumdaki tuylerin coğunu kaybettim. ankarada bir merkeze gitttim, Doğal kaş isteyip kendi instagram sayfasından istediğim fotoğrafı gosterdim, aman ha boyle olmasın deyip istemediğim başka fotoğraf da gostermeme rağmen, olmasın dediğimden daha kara, biri aşağıda diğeri yukarıda işlem yapılmış. Ne yazık ki her şey bitmişti son gorduğumde. Bunu yapan da Ankara da kalıcı makyaj eğitimi veren ve kendilerini profesyonel olarak adlandıran kişiler. Para vermek istemediğimi soyleyince baktım cirkinleşecekler, verdim cektim gittim. Az bi para da değil. Zaten o an oyle kotuydum ki parayı duşunecek durumda değildim. Zehir zıkkım olsun. Zaten insan olsalar, birazcık iş ahlakları olsa, haklısınız siz bunu istemediniz, mağdur oldunuz para almayalım diye kendileri soylemeleri gerekirdi. Ama ben bu kadının ki gibi istemiştim, dediğimde onu kaşı acık renk sana o olmaz ki dedi. Be Allahsız işlemden once soylesen sana yaptırmayacağımı biliyorsun. İşlemden once yaparız olur....Ayrıca var olan kaşlarımın altını da boyadığı icin simsiyah otesi sert kaşlarım oldu. Şunu anşadım instagram fotolarına aldanmamak lazım.Bir de işlem oncesi memnun kalınmazsa para verilmeyeceği soylenmeli, kabul ediyorsa yapılmalı. Cunku kadın diyor ki bir saat uğraştım ben, emeğimin karşılığını istiyorum. Eve geldim, ağla ağla....Onumuz bayram insanların yuzune nasıl bakacağım.. İşlem sonrası hemen yıkadım, yağladım, keseledim en ufak azalma olmadı. Pişmanlığımı anlatamam. Ah o eski seyrek dokulmuş kaşlarım ne guzeldi...Sabaha kadar ağladımAllaha dua ettim. Bi de beyaz tenli olduğum icin inanılmaz kotu gorunuyordu. İşlemden 24 saat sonra doktor arkadaşımın tavsiyesi uzerine bir merhem kullandım. Merhemi bol bol kaşıma surup 3 saat beklettim. İlac boyayı kusturdu. Daha sonra Kulak cubuğuyla nazikce yuvarlak hareketler yaptım ki tum boyayı cubukta goruyordum. Yuzumu bebe şampuanıyla yıkayıp bu sefer rahatsız olduğum yerlere surdum ve 3 saat bekletip aynı işlemi yaptım ve vazelin surdum. nerdeyse boyanın tamamı cıktı. İstesem tamamı cıkardı ama sağolsun kaşımın yarısını şekil vermek icin yolduğu icin o boş alanlara ikinci kez ilac surmedim. İlkin birazcık acıldı, doğal goze batmayan bir hal aldı. Şu an işlemden dolayı kızarıklık var o kadar. Bu arada bu ilac yanık, kesik, sac ekimi sonrası yaraların iz bırakmadan iyileşmesi icin kullanılıyormuş. Dolayısıyla işlemin hasarını da cabuk iyileştirme etkisi var.

Eklentiler
kalici-kil-teknigi-tavsiye-kalici-makyaj-evde-silme-5e68ecd7731e8.jpg
kalici-kil-teknigi-tavsiye-kalici-makyaj-evde-silme-5e68ecd7731e8.jpg

IMG_6090.JPG
91,1 KBGoruntuleme: 0