Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Justin Bieber’dan eşi Hailey Baldwin’e: En büyük hayalim seninle yaşlanmak

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
justin-bieber-dan-esi-hailey-baldwin-e-en-buyuk-hayalim-seninle-yaslanmak.jpeg

Unlu model Hailey Baldwin 24 yaşına bastı. Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eşinin doğum gununu "En buyuk hayalim seninle yaşlanmak. Benim olduğuna inanamıyorum. Mutlu yıllar bebeğim" sozleriyle kutladı. Bircok insanın Justin Bieber’ın evli olmasını umursamadığını, bu yuzden de eşini cok kıskandığını itiraf etmesiyle gundemde olan Hailey Baldwin, onceki gun 24 yaşına bastı.
Justin Bieber, Instagram hesabından eşi ile cekilen fotoğraflarını yayınlayarak altına da romantik bir mesaj ekledi.
“TAKINTILI DERECEDE BAĞLIYIM”
Şarkıcı eşine duyduğu sevgiyi şu sozlerle dile getirdi:
“Gozlerim, kalbim, ruhum senin icin. Sen neredeysen evim orada. Sen benim guvenli bolgemsin. Olduğun insana takıntılı derecede bağlıyım. En buyuk hayalim seninle yaşlanmak. Sonsuza dek benim olduğuna inanamıyorum. Mutlu yıllar bebeğim.”
justin-bieber-dan-esi-hailey-baldwin-e-en-buyuk-hayalim-seninle-yaslanmak-5fbd657d4eb5d.jpeg
justin-bieber-dan-esi-hailey-baldwin-e-en-buyuk-hayalim-seninle-yaslanmak-5fbd657d81a7d.jpeg

İlginizi CekebilirHailey Baldwin aşkını vucuduna kazıttı

Son guncelleme: 11:05 - 24.11.2020

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur