Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlker Aksum motosiklete carpmamak icin kaza yapmış

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
ilker-aksum-motosiklete-carpmamak-icin-kaza-yapmis.jpeg

Oyuncu İlker Aksum 29 Mayıs’ta Adana Havalimanı’na gitmek icin otomobiliyle yola cıktı. Yureğir ilcesine bağlı Kışla Mahallesi’ne geldiğinde Aksum, otomobilin kontrolunu yitirdi. Otomobil, refujdeki ağaca carpıp takla attı. Aracta sıkışan Aksum, esnaf tarafından bıcakla emniyet kemeri kesilerek cıkarıldı. Hastaneye kaldırılan Aksum’un sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği oğrenildi.
Bu arada Aksum’un, onune cıkan plakasız motosiklete carpmamak icin manevra yaptığı icin direksiyon hakimiyetini kaybettiği ortaya cıktı.
“OLACAĞI VARMIŞ”
Kazadan sonra sosyal medya hesabından acıklama yapan Aksum, “Arkadaşlar talihsiz bir kaza gecirdim. Olacağı varmış. Goruntuleri izlediğimde kazanın buyuk olcekli olduğunu gordum. Allah’a şukur hicbir yerimde bir şey yok. Farkındaysanız kolumda kucuk bir cizik var. Gorduğunuz gibi hicbir yerimde bir şey yok. Bunu da atlatırız inşallah. İlginiz, sevginiz ve yazdığınız o guzel mesajlar icin hepinize cok teşekkur ediyorum. Yola devam merak etmeyin. Hepinizi cok seviyorum” dedi.
KAZA ANI KAMERADA…
Aksum’un kaza yaptığı anlara ait guvenlik kamerası goruntuleri de ortaya cıktı. Goruntulerde Aksum’un kullandığı otomobilin refuje carptıktan sonra takla atarak suruklendiği ve otomobil tekerleğinin yerinden cıkarak savrulduğu goruluyor. Ayrıca takla atan aracın seyir halindeki bir minibuse carptığı ve cevredekilerin panik anları da kameraya yansıdı. (DHA)

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur