Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İdare Memuru alımı sozlu sınav sonucları acıklandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Ceza ve Tevkifevleri 300 idare memuru sozlu sınav sonuclarını acıkladı.
300 İdare Memuru Oğrenci Alım İlanı Kapsamında Sozlu Sınav ve Mulakat Sonuclarına İlişkin Duyuru
1) Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yonetmeliği ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Kuruluş, Gorev ve Calışma Yonetmeliği hukumleri gereğince, 09/12/2019-30/01/2020 tarihleri arasında yapılan idare memuru oğrenci adayları sozlu sınav ve mulakat sonucları ekli listede yer almaktadır.
Sınavı Kazanan Adaylardan İstenecek Belgeler

2) Asil olarak başarılı olan adayların;
a) Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yonetmeliği'nin 6/18-c maddesinde yer alan hukum doğrultusunda "Gorevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel ozurlu olmadığını, şaşılık, korluk, topallık, işitme kaybı, cehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığı, idare memuru olarak gorev yapar" ibaresini iceren Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekkullu Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu
b) Lisans oğrenim durumunu gosteren belge (diploma veya cıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti. Lisans oğrenimiyle ilgili belgeyle birlikte ortaoğrenimde hazırlık sınıfı eğitimi gorenler ile yuksek lisans eğitimini tamamlayanların buna dair onaylı belge),
c) Erkek adaylar icin askerlik durum belgesi, askerlik gorevini ifa edenler icin gorev yaptıkları birlikten almış oldukları terhis belgesinin onaylı sureti,
d) Mal bildirim beyannamesi (Ek-1),

e) Bir adet 6x9 cm renkli ve son altı ay icerisinde cekilmiş fotoğraf,
f) Beyan dilekcesi (Ek-2),
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Kuruluş, Gorev ve Calışma Yonetmeliği'nin 31/D Maddesinde yer alan hukum doğrultusunda "İdare memurluğu oğrenci adaylarının, oğrenciliğe kabulde istenecek belgelerle birlikte, ilan tarihinden itibaren on beş gun icinde evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir."
Suresinde başvurmayanlar, istenilen belgeleri suresinde ibraz etmeyenler ve oğrenciliğe başvuru şartlarını taşımadıkları sonradan tespit edilenlerin yerine nihai başarı listesindeki sıralamaya gore uyum eğitiminin bitiş tarihine kadar oğrenci adayı alınacaktır. Eğitimin başladığı tarihten itibaren mazeretlerine bakılmaksızın oğrenci adayı alımı yapılmayacaktır.
02/04/2020 tarihine kadar Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Mudurluğu Hacı Bayram Mahallesi Agah Efendi Caddesi No:70/1 Kat: 3 Planlama ve İstihdam Burosu Oda No : 306-308 Altındağ/ANKARA adresinde olacak şekilde bizzat getirmeleri veya APS yoluyla gondermeleri gerekmektedir. Postadan yaşanan gecikmelerden dolayı Genel Mudurlumuz sorumlu değildir.
3) İdare memuru oğrenci adaylarının eğitim gorecekleri eğitim merkezi ve eğitim tarihleri daha sonra www.cte.adalet.gov.tr adresinde ve ilgili eğitim merkezlerinin internet sitelerinde ilan edilecektir.

KAPAT [X]

DUYURULUR
Sonuclar icin TIKLAYINIZ