Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
hadise-ve-kaan-yildirim-baristi.jpeg

Şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım’ın aşkı 2020’nin en cok konuşulan magazin olaylarından oldu. Bir dargın bir barışık cift 2020’nin son gunlerinde yollarını ayırmıştı. İlişkilerinde zorlu sureci atlatan Hadise ve Kaan Yıldırım tekrar bir araya geldi.
“2020’DE HANGİMİZİN PSİKOLOJİSİ YERİNDEYDİ?”
Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılığı kısa surdu. Guzel haberi veren Hadise, Kaan Yıldırım’la barıştığını duyurdu. Hadise yaptığı acıklamada, “Bir ilişki başladığında ayrılıyorlar oluyor, sonra tekrar barıştılar oluyor. Onlar insanın canını yakıyor. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki… Ben de insanım benim de duygularım var bazen yoğun yaşanıyor onun dışında her şey yolunda cok mutluyuz” ifadelerini kullandı.
AYRILIĞI BU SOZLERLE DUYURMUŞTU
Instagram hesabından ayrılığı duyuran Hadise, “Aşk cok guzel, her şey aşkla guzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yuzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…” paylaşımını yapmıştı.
İlginizi Cekebilir
hadise-ve-kaan-yildirim-baristi-6006dfac88da3.jpeg
Hadise imaj değiştirdiİlginizi Cekebilir
hadise-ve-kaan-yildirim-baristi-6006dfacb3a9e.jpeg
Hadise'nin ablasından 'ihanet' gondermesiİlginizi Cekebilir
hadise-ve-kaan-yildirim-baristi-6006dfacf0a4e.jpeg
Hadise, Kaan Yıldırım'dan ayrıldığını duyurdu sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur