Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hadise imaj değiştirdi

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
hadise-imaj-degistirdi.jpeg

Oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gecen yıla damga vuran Hadise birlikteliğini sosyal medya paylaşımı ile bitirdiğini duyurmuştu. Aşk hayatında olumsuzluklar yaşayan Hadise kariyerinde ise guzel işlere imza atıyor.
Bir rap programının juri uyelerinden olan Hadise, “Taşlar tene gelse, cana değmez!” notunu duştuğu paylaşımı ile sosyal medyada buyuk beğeni aldı. Elbisesi ve farklı sacları ile hayranlarından tam not aldı.
hadise-imaj-degistirdi-60057d627981e.jpeg
Gecen aylarda corona virusune yakalanan Hadise, evinde gorduğu tedavinin ardından hastalığı atlatmıştı. Şarkıcı, Covid-19 nedeniyle kendisinde başka bir hastalığın da ortaya cıktığını soylemişti.
“CORONA BİTTİ, ANKSİYETE OLDUM”
Corona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol actığını belirten şarkıcı, “Bu sureci daha zor durumda hastanelerde geciren insanları gorunce şukrettim. İki hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca oksurdum. Başım cok fena ağrıdı. Kusmalarım cok oldu. 5. gunumde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda surekli izlediğimiz o kotu goruntuler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Oksuruk gecmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı soyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki coronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı” demişti.
İlginizi Cekebilir
hadise-imaj-degistirdi-60057d62a40e8.jpeg
Hadise'nin ablasından 'ihanet' gondermesi
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur