Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Goremedin mi (ft. Gardiyan)

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Gazapizm: Dort duvar arasında duman ve rutubet kubar ve sukunet sinir birde felaket sabret doğacaktır elbet guneş varlığın bana bir leş yokluğun olumle ozdeş olumle sozleş gonlunle yuzleş gonlumle serkeş saat başı dert say hayat biter dert var yol biter sen kal bu zihnim harap sigaram var bide şarap Gazapizm onca acıya gelen devrim nevrin doner beynim doner ama bak geldim ama bak bildim cep delik culu serdim kana bakıp dindim katliamdan sonra sorma beni bildiğin gibi gittiğin gibi burda herşey değişen tek şey ağrıyan sol yanım kanayan goz yaşım cıldıran yarınım sızlar oldu bu damarım..
Nakarat:
Baktında goremedin mi gorupte bilemedin mi bu halim intihar noldu sevemedinmi dargınım gozlerine yarınım sozlerinde kusup gittiğinde tek bir cumle edemedimki.
Aklından cozemedinmi aklımdan gecenleri bak zalim intihar noldu sevemedinmi dargınım gozlerine yarınım sozlerinde bırakıp gittiğinde gitme dur diyemedimki…
Gardiyan: Svdiğimse boş vermiş rahatlık peşinde bense dertlerle icice bak peşpeşe geceler yorgun ve uykusuz hep mi sorgusuz kağıtlarka isteksiz sozler yalan guluşler sonuş yok oruc olume tutulur oldu bende eskiyen omurdu borc bilinen bir ozurdur sevmiyorum demek kolaysa intihar olaysa eylemlerin sırası karışık bedenim alışık kıskacında kıskanclığımın verdiği sıkıntılar sinir krizlerim ve kırılan burunlar art niyetten sorunlar hergun bastırdıklarım meleklerimmiydi ruyamda catıştıklarım guneşi izler gozlerim guneş gormez gozlerim gulen gozlerin ama yalan sozlerin hatıramda gizlediğim birkac guzel anımla arkamda gozlerim yollar uzun baktığımda…
Nakarat:
Baktında goremedin mi gorupte bilemedin mi bu halim intihar noldu sevemedinmi dargınım gozlerine yarınım sozlerinde kusup gittiğinde tek bir cumle edemedimki.
Aklından cozemedinmi aklımdan gecenleri bak zalim intihar noldu sevemedinmi dargınım gozlerine yarınım sozlerinde bırakıp gittiğinde gitme dur diyemedimki…
Gazapizm: Felaket bu onumu goremez oldum icimi kustum gozlerim cok yorgun cepte birde kenevir tohumu beni benden aldın onuda sokağa attın neden yaşa şimdi arkana bakmayı bile akıl etmeden ucuncu dereceden yanıklar bulunur biryerimde seni sultanım yaptığım yerin ta derininde tam yerinde vurulur ben duşerim gozlerinden ozveri gostermedğin sevginde mahvoldum ben…
Gardiyan: Bir cok sebepten bir sebep ile cıkmaz bile ortaya hep bahaneler cunku mutsuzdum yanyana yanyana birgun gozlerinde bir tebessum sensizken birgun tabut kefen toprak olum hoyrat gunduzum gecelerim bitkin gozlerim yine beklerim yalandan sevin birde soz verin tukettiğim sigara dumanında belki can verir hatıralarım umutlarım ve birde goz yaşlarım…
Nakarat:
4.6
09