Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Friends oyuncusu kansere yakalandığını acıkladı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
friends-oyuncusu-kansere-yakalandigini-acikladi.png

59 yaşındaki oyuncu NBC’ye yaptığı acıklamada, hastalığının Eylul 2018’de teşhis edildiğini ancak o zamandan beri kemikleri ve omurgası da dahil olmak uzere vucudunun diğer bolgelerine yayıldığını soyledi.
Friends dizisinin 10 sezonunun tamamında Central Perk’te boy gosteren Tyler, kanserin vucudunun alt bolumunu felc etmesinden sonra artık yuruyemiyor. Tyler, “Kemiklerime yayılmış olan ileri prostat kanseri teşhisi kondu. Neredeyse son uc yıldır bu teşhisle uğraşıyorum” dedi.
Tyler, hastalığının ilk teşhis edildiğinde doktorların iyimser olduğunu, ancak kanserin COVID-19 pandemisinin başlangıcında mutasyona uğramaya başladığını soyledi.
[h=2]SAHNEDE OLAMADI, ZOOM İLE KATILABİLDİ[/h]Şu anda kemoterapi goren Tyler, gecen ay HBO’da Friends: The Reunion isimli ozel bolumuyle yeniden ekranlara donen diziye Zoom aracılığıyla katılabildi. Tyler, “Bunun bir parcası olmak istedim; onlarla sahnede olacak ve tum şenliklere katılabilecektim. Fiziksel olarak bunun bir parcası olmamak ve Zoom’da gorunmek benim kararımdı, cunku temelde moralimi bozmak istemedim. ‘Ah, bu arada Gunther kanserli’ gibi olmak istemedim” dedi.

Bu gonderiyi Instagram’da gor

James Michael Tyler (@slate_michael)’in paylaştığı bir gonderi

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur