Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Felipe Melo: 'VAR Olsa Real Madrid'i Elemiştik'

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Brezilya Ligi ekiplerinden Palmeiras'ta top koşturan Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo, acıklamalar yaptı.

Felipe Melo'nun konuşmaları şu şekilde:

4 COCUKLA YAPACAK COK ŞEY VAR

"Sakalım biraz uzadı, boylece bana sahada daha saygı duyacaklar. Evimde ailemleyim ve 4 cocukla yapacak cok şey var. Brezilya'da da durum farklı değil, İtalya'daki kadar acil bir durum yok. Tanrı bizim yardımcımız olsun."

Gelecekte nerede olacağım bilmiyorum ancak futbol dunyasında kalacağım cunku benim dunyam bu. Oynadığım gerceğinin dışında sporu konuşmayı ve izlemeyi de seviyorum. Şu anda mac izleyemediğim icin cok uzgunum.

VAR OLSA REAL MADRİD'İ ELERDİK

"Gecen gun Real Madrid'i Galatasaray ile 3-2 yendiğimiz macı izledim, harikaydı! Deplasmanda kaybetmiştik ve iceride yeniden kendimize geldik ve ayaklandık! İki tane gecersiz gol attılar, VAR olsaydı, biz turu gecerdik."

BU TAKIMA KATILMAK BENİM İCİN ONEMLİYDİ

"Prandelli bana orta sahada oynamanın taktiksel seviyedeki gerekliliklerini oğretti. İspanya'dan İtalya'ya geldiğimde, buyuk bir seviye atladım. Kumede kalmaya calışan bir takımdan, Fiorentina ile Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gittim. Cok gucluyduk, bu takıma katılmak benim icin onemliydi."

GALATASARAY'LA COK FAZLA KAZANDIK

"En guzel zamanlarım neredeydi, soylemek zor. Juventus'ta hicbir şey kazanamadık ama hep oynadım. Fiorentina'da da oyle, iyi bir iş cıkardım, Juventus ve Inter gibi takımların dikkatini cekmek şans eseri olmaz. Galatasaray'da harika bir sezonlar gecirdim ve cok fazla kazandık, farkı buydu. İtalya'da bir şeyler kazansam cok farklı olurdu. Turkiye'de aynı surede, 4 yılda 8 kupa kazandım. Palmeiras'ta da şampiyon oldum ve Libertadores'te yarı finale yukseldik."

TEKNİK ADAM OLABİLİRİM

"Teknik dirketor olur muyum, şu anda konuşmak zor. Bir teknik direktor sadece oyunu bilmemeli, oyuncuların karanterlerini nasıl yonlendireceğini de bilmeli, bu farklı. Asla, asla deme. Futbolu seviyorum, yapabilirim.

Mourinho coğu kez benim dunyanın en iyilerinden biri olduğumu soyledi. Onun hayranıyım, onunla calışamadığım icin uzgunum."

MANCINI BENİ HAYALİME GOTURDU

"Mancini benim arkadaşım, calıştığım en tecrubeli hocalardan. Galatasaray'da onunla kupa kazandım, beni cocukluğumun hayal kulubu Inter'e goturdu. Şu anda da İtalya Milli Takımı'nda cok iyi iş cıkarıyor."

HAKEMLER BENDEN ETKİLENİYOR

"Hakemler yuzde 100 benimle ilgili yazılanlardan etkileniyor. Bazen bana sarı ya da kırmızı kart verdikten sonra, 'bir daha yapma diye bu kartı veriyoruz' diyorlar. Ama gelecekte değiliz, şu anda gerekirse kart vermeleri lazım!"

SERGİO BUSQUETS VE PJANİC

"Sergio Busquets ve Pjanic'i beğeniyorum orta sahada. Brozovic de cok guclu, biraz cılgın ama guclu. Onunla konuşuyorum, bir cılgın, başka hastayla surekli konuşur."

FİZİKSEL OLARAK GELİŞİYORUM

"Şu anda iyiyim, her gecen gun daha iyi oluyorum. Fiziksel olarak gelişiyorum. Vucuduma, yediklerime ve idmana dikkat ediyorum. Futbolu bıraksam bile sporu ve iyi beslenmeyi bırakmam cunku doğrusu bu."