Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eski manken Ebru Şimşek’ten Adnan Oktar hakkında carpıcı acıklamalar

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
eski-manken-ebru-simsek-ten-adnan-oktar-hakkinda-carpici-aciklamalar.jpg

Ebru Şimşek, hafta ici her gun canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına ilk kez bağlanarak Adnan Oktar suc orgutu hakkında konuştu.
“Bana benzeyemeyen kadınları dovuyormuş”
Adnan Oktar'ın kendisini bir programda sunucu olduğu donemde bulduğunu belirten Ebru Şimşek, “Muridi aracılığıyla benimle iletişime gecti” dedi.
Şimşek, muritlerinden biriyle bir sure flort ettikten sonra eve gittiğini ve o arada iceceğine ilac katıp uygunsuz goruntulerini cektiklerini anlattı. Sonra da Oktar'ın kendisine “Pijamalarını da al, gel bu evde yaşa” dediğini ama kendisinin kabul etmediğini ifade eden Şimşek, yıllarca kendisine şantaj yapıldığını ve hakkında 350 dava acıldığını soyledi.
Adnan Oktar'ın “kedicikler” adıyla bilinen kadınları estetiğe zorladığını aktaran Şimşek, “Beni takıntı haline getirmiş, bana benzeyemeyenleri dovuyormuş” şeklinde konuştu.
Mucadele ettiği surecte ailesinin dışında yalnızca Kemal Sunal'ın yanında olduğunu belirterek, kendisine verilen desteği Şimşek, “Mahkememe bile gelmişti” sozleriyle ifade etti.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur