Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deniz Cakır: Cok uzgunum, oğluyla surekli goruşuyorum

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
deniz-cakir-cok-uzgunum-ogluyla-surekli-gorusuyorum.jpeg

Oyuncu Deniz Cakır, Kuruceşme’de yeni sac modeliyle goruntulendi. “Yeni dizimiz başlayacak. Cekimler devam ediyor. Detayları daha sonra konuşuruz” dedi.
Gazetecilerin eski rol arkadaşı ‘Eşkıya Dunyaya Hukumdar Olmaz’ın ‘Hayriye Ana’sı Sabina Toziya’yı sorması uzerine Cakır, “Cok uzgunum. Oğlu ile surekli goruşuyorum. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur” diye konuştu.
deniz-cakir-cok-uzgunum-ogluyla-surekli-gorusuyorum-600acbe98a2fa.jpeg
Deniz Cakır (Fotoğraf: DepoPhotos)

SAĞ TARAFINA FELC İNDİ
‘Eşkıya Dunyaya Hukumdar Olmaz’ın ‘Hayriye Ana’sı Sabina Toziya yılbaşında diziye verilen arada memleketi Makedonya’ya gitti. Evde bayılıp yere duşen 72 yaşındaki oyuncu, hemen hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkikler sonrası Toziya’nın beyninde tumor tespit edildi.
Hemen ameliyata alınan Toziya’nın ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı Dr. Venko Filipce yaptı. 10 saat suren ameliyat sonucunda tumor temizlendi. Dort gun yoğun bakımda kalan usta oyuncu hastaneden taburcu olup evine gitti.
Toziya’nın sağ tarafı şu an felcli. Toziya’nın fizik tedaviyle eski sağlığına kavuşması bekleniyor.
Sabina Toziya'nın yaşadığı uzucu olay dizinin senaryosunun da değişmesine neden oldu. Hastalığının durumu goz onune alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Boylece ‘Eşkıya Dunyaya Hukumdar Olaz'ın 179. bolumunde ‘Hayriye Ana'ya veda edildi.
deniz-cakir-cok-uzgunum-ogluyla-surekli-gorusuyorum-600acbe9c0254.jpeg
‘Eşkıya Dunyaya Hukumdar Olmaz’ın oyuncuları sosyal medya hesaplarından Sabina Toziya icin mesajlar yayınlayarak dua istemişti.

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur