Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Demi Lovato, muzisyen Max Ehrich ile nişanlandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Unlu şarkıcı Demi Lovato, mart ayından beri birlikte olduğu muzisyen Max Ehrich ile nişanlandı. Lovato, bu mutlu haberi Instagram hesabından takipcileriyle paylaştı. Demi Lovato, aktor ve muzisyen sevgilisi Max Ehrich ile nişanlandı. Unlu şarkıcı, evlilik teklifini duygusal satırlarla Instagram hesabından paylaştı.
demi-lovato-muzisyen-max-ehrich-ile-nisanlandi-5f195d3cec361.jpg
Fotoğraf: Instagram/Angelo Kritikos

Lovato Instagram paylaşımında, “Seninle tanıştığım an sana aşık olduğumu biliyordum. Bunu yaşamamış birine acıklayamam. Hicbir zaman ailem dışında biri tarafından beklentisiz bir şekilde sevilmemiştim. Kendim olmam dışında bana hic baskı uygulamadım. Seninleyken en iyi halimde olmak istememi sağladın. Evlilikte elini tutmak gurur verici. Seninle bir aile kurmak icin cok heyecanlıyım. Seni seviyorum, partnerim” notunu yazdı.
demi-lovato-muzisyen-max-ehrich-ile-nisanlandi-5f195d3d3677b.jpg
Fotoğraf: Instagram/Angelo Kritikos

Lovato’nun nişan yuzuğundeki elmasın buyukluğu ise gorenleri şaşırttı. O anları fotoğraflayan Angelo Kritikos’a da teşekkurlerini sunan Lovato’nun bu paylaşımı kısa surede bir milyon beğeniyi aştı.
Son guncelleme: 10:21 - 23.07.2020