Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

David Beckham H&M İc Giyim Koleksiyonu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
David Beckham, H&M’deki ic giyim koleksiyonun başarısını, koleksiyonunu oluşturan ic camaşırı klasiklerinin formuna ve kesimine odaklanan yeni bir kampanyayla kutluyor. Los Angeles’ta fotoğrafcı Alasdair McLellan tarafından cekilen resimler oldukca dikkat cekici. H&M kampanyası icin yeni bir tarz oluşturan David Beckham bu haliyle de buyuk beğeni topladı. David Beckham, “H&M’deki yeni David Beckham Bodywear kampanyası icin cok heyecanlıyım. Bu resimlerle, David Beckham Bodywear koleksiyonun gucunun ve kalitesinin yanı sıra giyilebilirliğini ve kesimlerini ifade etmek istedim. Bu koleksiyonu cok beğeniyorum ve urunlerin hepsinde cok rahat hissediyorum. Koleksiyon piyasaya surulduğunden beri, bu urunleri giymek bir alışkanlık oldu!” diyor. Carpıcı koleksiyon resimleri ve backstage goruntulerini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiket david beckham david beckham H&M ic camaşır koleksiyonu david beckham resimleri david beckham ic camaşırları david beckham hakkında David Beckham Ozel