Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dakota Johnson: Sette panik atak krizi gecirdim

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
dakota-johnson-sette-panik-atak-krizi-gecirdim.jpeg

Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Dakota Johnson, ‘Nicole’ karakterine hayat verdiği ‘The Friend’ filmi cekimleri sırasında panik atak krizi gecirdiğini itiraf etti.
Bir tiyatro salonunda şarkı soyleyeceği sahne sırasında panik atak gecirdiğini soyleyen 31 yaşındaki oyuncu o anları şoyle anlattı:
“İnsanların karşısında şarkı soylemek aslında benim icin inanılmaz urkutucu. Kamera arkamdan cekim yapıyordu, ne olduğunu anlayamıyorsunuz bile ve bir tiyatro sahnesinde de performans yapmamam gerekiyordu. Sesimin playback versiyonunu yani ses kaydımı oynatmaya başladılar ve ‘Aksiyon’ dediler.”
Yonetmenin cekime başlaması ile birlikte panik atağını kontrol edemediğini soyleyen Johnson, “Direkt sahneden indim. Tiyatronun, sahnenin arkasında koşmaya başladım. Etrafta koşuyordum ve sonra birden gulmeye başladım ve tum ekip, ‘Bu kız ne yapıyor?’ dedi. Koşup guldukten sonra birden hareket etmeyi bıraktım ve ağlamaya başladım. İnanılmaz bir ucuş modu gibiydi” dedi.
‘THE FRİEND’ FİLMİNİN KONUSU
‘The Friend’, omrunun son zamanlarını yaşayan arkadaşına destek olmaya calışan bir adamın hikayesini konu ediyor.
Nicole’un yaşamak icin sadece altı ayı kalmıştır. Hastalığı nedeniyle karısının oleceğini oğrenen Matthew, buyuk bir yıkıma uğrar. Onları bu zorlu donemlerinde yalnız bırakmak istemeyen Matthew’ın en yakın arkadaşı, destek olabilmek icin ciftin evine taşınmaya karar verir. Arkadaşlarının eve taşınmasının etkisi ise, onların hayal ettiklerinden de fazla olur.
Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck’i başrolune yerleştiren dram filminin yonetmen koltuğunda Gabriela Cowperthwaite oturuyor.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur