Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Corona virusune yakalanan Okan Karacan: Cok yorucu bir hastalık

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
corona-virusune-yakalanan-okan-karacan-cok-yorucu-bir-hastalik.jpg

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu 44 yaşındaki Okan Karacan, sosyal medya hesabından corona virusune yakalandığını duyurdu. 3 gundur karantinada olduğunu belirten Karacan, tedavisinin hastanede devam edeceğini acıkladı.
Karacan, sosyal medya hesabı uzerinden paylaştığı mesajında, “Maalesef testim pozitif. Bundan sonraki surec hastanede gececek. Genel olarak kendimi iyi hissediyorum ama gercekten ağır bir durum. Allah herkesin yardımcısı olsun” dedi. Ayrıca Okan Karacan yaptığı paylaşımda kısa bir video da kullandı. Ozel kıyafetler giymiş sağlık gorevlileri tarafından ambulansa bindirilen Karacan, “Kendimi iyi hissetmediğim icin hastaneye gidiyorum. Sağ olsun sağlık gorevlileri geldi aldılar beni” ifadelerini kullandı.
“DUA İSTİYORUM BOL BOL”
corona-virusune-yakalanan-okan-karacan-cok-yorucu-bir-hastalik-5ffd9159764c7.jpg
FOTO: DHA

Sağlık durumuna ilişkin acıklamalarda bulunan Okan Karacan, Herkese merhaba, nefes darlığım ve ağrılarım devam ediyor ama emin ellerdeyim. Butun doktorlarıma teşekkur ediyorum. En kısa zamanda bu hastalığı yenip aranıza tekrar kavuşacağım. Hepinizi cok seviyorum. Arayan, soran herkese teşekkur ediyorum. Cok dikkatli olun lutfen. Tedbiri elden bırakmayın. Cok yorucu bir hastalık. İyi olup hayatımıza devam etmemiz gerekiyor. Allaha emanet olun. Dua istiyorum bol bol” şeklinde konuştu. (DHA)
corona-virusune-yakalanan-okan-karacan-cok-yorucu-bir-hastalik-5ffd9159bef1c.jpg

İlginizi CekebilirSon dakika... Guncel vaka ve vefat sayısı acıklandı! İşte 10 Ocak corona tablosu

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur