Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Christina Ricci’den şiddet gorduğu eşine uzaklaştırma kararı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
christina-ricci-den-siddet-gordugu-esine-uzaklastirma-karari.jpg

Dunyaca unlu ABD’li oyuncu Christina Ricci, James Heerdegen’le olan evliliğinde zor gunler geciriyor. Heerdegen’den Aralık 2019’dan bu yana şiddet gorduğunu iddia eden 40 yaşındaki Ricci, mahkemeden uzaklaştırma kararı almaya başardı.
Alınan karara gore Heerdegen, eşi Ricci ve 6 yaşındaki oğlu Freddie’ye 91 metreden fazla yaklaşırsa tutuklanacak. TMZ’nin haberine gore Ricci, mahkemeye gorduğu fiziksel ve ruhsal şiddeti ayrıntılarıyla anlattı.
christina-ricci-den-siddet-gordugu-esine-uzaklastirma-karari-60093f5e560f6.jpg
Christina Ricci.

Corona virusu salgını sonrası başlayan karantinanın kendisi icin bir eziyete donuştuğunu belirten Ricci, şiddet eğilimli biriyle evde kapalı kaldığını soyledi. Haziran 2020’de Heerdegen’in kendisine iki kez saldırdığını one suren Ricci, evin icinde dakikalarca suruklediğini ve uzerine sandalye ile kahve fırlattığını ifade etti.
christina-ricci-den-siddet-gordugu-esine-uzaklastirma-karari-60093f5ea1e9c.jpg
Christina Ricci.

Eşinin kendisini olumle tehdit ettiğini vurgulayan unlu oyuncu, “Benim icin yalnızca kucuk parcalara ayrılırsam uzuleceğini soyledi. Beni oldureceğini duşundum” dedi.
Ricci, Heerdegen’in elindeki ses ve goruntu kayıtlarının yayınlanmasını engellemek icin de harekete gecerken, Heerdegen avukatları aracılığıyla acıklama yaptı. Heerdegen, Ricci’nin yonelttiği tum suclamaları reddettiğini soyledi.
İlginizi Cekebilir
christina-ricci-den-siddet-gordugu-esine-uzaklastirma-karari-60093f5ee1f07.jpg
Unlu oyuncu Emily Atack'tan şaşırtan itiraf: Evli ciftle ilişkim vardı sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur