Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Casper via f30 plus satişa çikmiş!

mehmetdugu

Member
Sitenin Adı : CASPER VIA F30 PLUS SATIŞA ÇIKMIŞ!
Sitenin Adresi : Casper Via F30 Plus
Sitenin İçeriği : Teknoloji Ürünleri
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2000
Site Hakkında Genel Açıklama : Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Casper en yeni telefon modeli olan Casper VIA F30 Plus modelini tanıtmış. Daha hızlı, daha ince ve trend tasarım mottosu ile kullanıcıların karşısına çıkarılan Via F30 Plus'ın tasarımını bende beğendim. Özelliklerine bakacak olursak 50 MP kamerası ve farklı çekim modlarına, 8 çekirdekli işlemci gücüne, 5.000 mAh'lık bataryaya ve son olarak da Android 12 işletim sistemine sahip. Bir telefondan daha fazlası denilerek VIA F30 Plus'ı satışa çıkarmışlar. Casper hemen hemen her kullanıcı kitlesinin ihtiyaçları doğrultusunda güzel bir iş çıkarmışa benziyor. ☺

Günümüz dünyası mobilleştikçe, biz kullanıcılarında telefondan beklentisi gün ve gün artıyor doğal olarak. Yaratıcılık olsun, zamanı verimli kullanma olsun çoğu zaman biz kullanıcıların beklentileri karşılanamıyor. Özellikle benim gibi trendleri takip eden bir çok kullanıcı geniş ekran ve üstün yapay zekaya sahip kameraya, güçlü bataryaya ve yüksek kapasiteli dahili belleklere sahip olan akıllı telefonlara ihtiyaç duyuyoruz ☺ Casper bu konuda bir akıllı telefondan daha fazlası sloganı ile biz kullanıcıların beklentilerini göz önünde bulundurarak benim de özellikleri ve tasarımı olarak beklentilerimi karşılayan 3 farklı premium rengi ile VIA F30 Plus'ı tüketicisine sunmak için harekete geçmiş. En güncel Android 12 işletim sistemini kullanan Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, yapay zeka destekli başta 50 MP olmak üzere 3 arka kameraya sahip. 8 çekirdekli işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh'lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne olanak tanıyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile toplam 12GB RAM'e çıkabilen telefon, uygulamalar arası hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı sunmuşlar. En önemlisi 128 GB dahili hafızası bence çünkü artık 32 ve 64 GB artık kullanıcılar yetmiyor.

Yapay Zeka Destekli 50 MP Kamera ile Kullanıcılara Harika Pozlar Yakalama İmkanı Sunuyor

İşte "O" an dedirten ve en mutlu dakikaların hatırlanmasına yardımcı olan fotoğrafların kusursuz olması için kullanılan kamera teknolojisi telefon tercihinde ciddi önem arz ediyor. Yüksek teknolojiye sahip kameraların bulunduğu telefonlarda bu nedenle kullanıcıların ilk tercihini oluşturuyor. Yapay zeka destekli Arcsoft 50MP ana kamerasıyla unutulmaz anları kusursuz fotoğraflayan Casper VIA F30 Plus, 2MP Bokeh (Portre) kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, 2MP Makro kamerayla da en ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Ayrıca 8MP'lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmemize imkan sağlamışlar ☺

Geniş Ekranda Ultra Akıcı Performans Artık Mümkün

Biz tüketicilerin bir akıllı telefondan beklentisini karşılayabilecek özelliklerin başında depolama kapasitesi, akıcı kullanım sağlayacak güçlü işlemci, uzun pil ömrü ve geniş ekrana sahip olmak da yer alıyor. Geniş ekranlarda videolar izlemek ve oyun oynamak isteyen kullanıcılar 20:9 görüntü oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık değerindeki HD 6.5" ekrana sahip Casper VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme deneyimi yaşatıyorlar. Damla çentik ekranın bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına rağmen 8 çekirdekli işlemcisiyle çoklu görevlerde de maksimum hızda kullanım sunmuşlar. Dahili 8GB RAM ve 4GB Sanal RAM desteği ile 12GB'a çıkabilen telefon, hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansını da vadeden Casper VIA'nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM'a sahip geniş depolama alanını da barındırmışlar. 5000 mAh değerine ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü ve kaliteli deneyimler de sunan VIA F30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat video izlemeye ve 31 saat müzik dinlemeye olanak tanımışlar. Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA F30 Plus, Android 12 sürümüyle de benim açımdan da kullanıcılarına güzel bir deneyim sunmuşlar.

Casper VIA F30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye https://www.casper.com.tr/telefon/casper-via-f30-plus linkinden ulaşabilirsiniz.

0mfAzIO7GOgw.jpg