Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burak Sergen: Olması gereken oldu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
burak-sergen-olmasi-gereken-oldu.jpeg

Burak Sergen’in eski eşi Işıl Sergen’in oğlu Cansın icin actığı velayet davası sonuclandı. Mahkeme, daha once ortak olan velayetin anneye verilmesine karar verdi.
Bu gelişmenin ardından bir acıklama yapan Burak Sergen, “Ne kadar ozel hayatım ile konuşulmaktan kacınsam da maalesef bu tur şeylerde kacamıyoruz… Kotu yorumlar, kotu başlık atılmış yanlış haberler… Yeterince zor bir donemden gecmekteyiz biraz anlayış rica ediyorum….” dedi.
Sergen, sozlerini şoyle surdurdu: “Bugun gereksiz gundem olan ‘velayet’ konusu hakkında bilgilendirme yapmak istedim. Aslında yuzde 50 bende yuzde 50 annesinde olan velayetin tamamını almak icin dava acıldı ve mahkeme anneye verilmesine karar kıldı. Bu zaten cok beklenen bir haberdi.”
“Yani ortada gundem yaratacak bir şey yok. Anne babası değişmedi oğlumuzun. Sadece mahkeme kararı budur. Ve Turkiye’de baktığınızda velayetler hep annede olur, olması gereken de budur…”
burak-sergen-olmasi-gereken-oldu-60d44a783856a.jpeg
İlginizi Cekebilir
burak-sergen-olmasi-gereken-oldu-60d44a786f3e3.jpeg
Burak Sergen ile Nihan Unsal evlendiİlginizi Cekebilir
burak-sergen-olmasi-gereken-oldu-60d44a789f5a9.jpg
Taburcu olan oyuncu Burak Sergen: Berbat bir şey sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur