Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu mutfaklar bize ne kadara patlayabilir?

Mor

Member
[FONT=&quot]Merhaba arkadaşlar,[/FONT]
[FONT=&quot]Konularıma bakanlar biliyordur, ben evlilik hazırlığı içerisindeyim.[/FONT]
[FONT=&quot]Şimdi nişanlımla kendi çabamızla mutfak ve banyomuzu yaptırmak istiyoruz(gerçi şu an ben çalışmıyorum)[/FONT]
[FONT=&quot]Ama mobilyalar ve beyaz eşyalar derken kayınpederim şimdilik daha fazla harcama yapamayacaklarını söyledi ve ben de o eve mutfağı ve banyosu yapılmadan girmek istemiyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Fırınımı ve ocağımı ben 1 yıl öncesinde ankastre almıştım.(yani her türlü mutfağı yaptırmam gerekiyor)[/FONT]
[FONT=&quot]Konu şu ki;[/FONT]
[FONT=&quot]Biz mutfağı ve banyoyu en uygun haliyle yaptırmak istiyoruz.Bu resimlerdeki ilk mutfakla aynı boyutlarda mutfağımız, alttakilerdeki gibi hemen yanda pencere var, ben bu pencerenin önüne doğru da tezgahı uzatmak istiyorum.Ve bir de tavana kadar dolap istiyorum.
[/FONT]
_283794_10151003270589628_20279212_n-jpg.460871

_534248_10150945201694628_1085661700_n-jpg.460873
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Şimdi gelelim soruya;[/FONT]
[FONT=&quot]Kızlar bu mutfak bize ne kadar patlar?[/FONT]
[FONT=&quot]Yani çok fazla uçamayacağız, en fazla 1500 falan verebilcez sanırım.[/FONT]
[FONT=&quot]Şöyle Koçtaş'tan falan alsak uyguna gelirmi?Bilen varsa yardımcı olabilir mi?[/FONT]
[FONT=&quot]Ve bir de Koçtaş'ın sitesinden baktım 799 TL ye falan var hazır mutfak ama Ona biz ek masrafı kabul edip tavana kadar dolap yaptırtabilir miyiz?Tabi bir de uzatmak istediğiim tezgahı da katıcaz?[/FONT]
[FONT=&quot]Kızlar çok önemli ne yorumunuz varsa benimle paylaşın lütfen?[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]