Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Benim Adım Melek dizisinin Kerem’i Ulvi Kahyaoğlu kimdir? Cıkış yapabilecek mi?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Benim Adım Melek dizisi, TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya geliyor.Belgrad’da yapılan ilk cekimlerin ardından İstanbul’a ve oradan da Gaziantep’e uzanan cekimler tum hızıyla devam ediyor. Kutsi ve Nehir Erdoğan’ı buluşturan dizinin tanıtımları da buyuk ilgi gordu.Benim Adım Melek dizisi setinden oyuncular yaptıkları acıklamalarla diziseverlerin ilgisini cekmek icin caba harcamakta. Dizide Kerem karakterine hayat veren Ulvi Kahyaoğlu’da bir hayli heyecanlı. Ulvi Kahyaoğlu, Dokuz Eylul Universitesi Guzel Sanatlar Fakultesi’nde okumakta olan genc bir isim. Benim Adım Melek dizisi de cıkış yapması adına cok onemli bir proje konumunda. Kimi Sevsem Cıkmaz isimli filmde kısa bir rolde yer alan ve bu sayede Cannes Film Festivali’nde de yer alma şansı yakalayan bir isim…
Annesinin yakışıklı oğlu, kardeşinin kahramanı olan Kerem, karakteri dikkatleri cekecek. Cunku kerem pek de soz dinlemeyen bir karakter…
Benim Adım Melek dizisinin sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda Kahyaoğlu, “Merhabalar, cekimlerimiz devam ediyor. Heyecanımızı sizinle paylaşmak istedik. Benim Adım Melek cok yakında sizlerle” diye konuştu.
İşte o goruntuler:

Yapımcılığını Us Yapım – Sureyya Yaşar Onal’ın ustlendiği başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koc, Rabia Soyturk ve Şerif Sezer’in paylaştığı ‘Benim Adım Melek’ dizisinin cekimleri devam ediyor.
Dizi, Eylul ayında izleyicilerle buluşacak. Ancak hangi gun ekrana geleceği konusunda heniz net bir bilgi yok.
Gaziantep cekimlerinde Haleplizade konağı, Gazi Konağı ve Mecidiye Han ile tarihi alanlar kullanılacak.
Yonetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nilufer Ozcelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor.
Dizinin muziklerini başarılı muzisyen Yıldıray Gurgen hazırlarken, Jenerik muziğini ise Aydilge hazırlayıp seslendirdi.
‘Benim Adım Melek’ Eylul ayında TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak