Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben Fero - Demet Akalın [Official Video] Dinle

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[video=youtube;fdg2OG8zFiM]https://www.youtube.com/watch?v=fdg2OG8zFiM[/video]

Söz: Ben Fero Müzik: Furkan Karakılıç Mix & Mastering: Can VolkanKayıt: Yeşil Oda YapımArtwork: Berkcan Güven & Alper ÇanakçıArtwork Video : Alper ÇanakçıYönetmen: Silvyo BehmoarasYapımcı: Kerem Keskin & Uğur KaramanYardımcı Yönetmen: Orçun AslanReji: Şevval YılmazGörüntü Yönetmeni: Eren Yıldız Prodüksiyon Amiri: Recep Çakıroğlu Yapım Asistanları:Ali Bağkan Akay & Gürkan AteşSet Ekibi: Hg Set & GripIşık Ekibi: Rota IşıkSaç Makyaj: Sinan Harnuboğlu Kurgu: Silvyo BehmoarasOnline Edit: Sevan Bedan Colorist: Ercan Küçük Title Design: Ercan Akkaya Giriş Ses Tasarımı: Can BoyacıoğluStlying: Mell GOperasyon Destek: Cankut Öztürk & Celal HoplarSenaryo & Casting: Ben FeroCast: Alper Çanakçı, Batuhan Kızıltoprak, Berkcan Güven, Chaimae Doumane, Demet Akalın, Deniz Güvenli, İlkim Temur,Nada Abdulla, Özgürcan Göktepe, Pascal Nouma, Pırıl Ece ÖzcanÖzel Teşekkür; Demet Akalın, Pascal Nouma, Berkcan Güven, Park Of Istanbul, Tosttuning, Red Bull, Sedat Sarıkaya Barber's Club, Kerem Türkyılmaz