Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Altı ay once babasını kaybeden Merve Ozbey’den duygulandıran paylaşım

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
alti-ay-once-babasini-kaybeden-merve-ozbey-den-duygulandiran-paylasim.jpg

Altı ay once babasını kaybeden Merve Ozbey, Babalar Gunu’nden once sosyal medya hesabından yurek burkan bir paylaşımda bulundu.
“O YUZDEN Mİ AĞLADIN BABA?”
Babası Ahmet Ozbey’e hamile olduğunu acıkladığı anın videosunu paylaşan şarkıcı, şu notu yazdı:
“Biliyor muydun goremeyeceğini o yuzden mi ağladın baba? Ya da gorebiliyor musun? Bilmiyorum baba… O ellerinin alkışlaması. Zor geciyor baba, geciyor ama kanata kanata. Baba seni cok ozledim. Uyuyamıyorum son bir kac gundur. Biz iyiyiz her şey yolunda. Kavuştun mu ayağına, sesine? Baba seni cok ozledim.”
“SENSİZ İLK BABALAR GUNUM”
“Elif’imiz cok iyi, goruyorsundur belki… Yanaklarını bir gorsen. Hele o topuş ayaklarını. Bugun ilk defa en son seninle gittiğimiz yere gittim. Kız arkadaşlarımla. İnemedim arabadan. Bir baktım kızımızın geleceği gunu gecen sene bugun soylemişiz sana iyi ki de kaydetmişiz…”
“İki gun sonra Kenan’ın ilk babalar gunu. Benim de sensiz ilk babalar gunum. Hem babalar hem de ilk dedeler gunun kutlu, mekanın cennet olsun. Biz iyiyiz. Baba seni cok ozledim…”
İlginizi Cekebilir
alti-ay-once-babasini-kaybeden-merve-ozbey-den-duygulandiran-paylasim-60d44a616afe8.jpeg
Merve Ozbey anne oldu sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur