Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Almeda Abazi 'Efehan'ı anlattı!

Magazzzino

Moderatör
tolgahan-say-164150FZ.jpg

Oyuncu Tolgahan sayışman ve model eşi Almeda Abazi’nin heyecanla bekledikler oğulları Efehan, dünyaya geldi. Ünlü çift önceki akşam Abazi’nin doğum yaptığı hastaneden çıkarken gazetecilere konuştu.

Abazi, muhabirlerin “Bebek kime benziyor?” sorusuna, “İlk gördüğümde Tolgahan’ı doğurdum sandım. Ona, ‘Aaa bu sensin’ dedim. Sanki kucağıma küçük Tolgahan’ı verdiler. Ziyarete gelenler de aynı şeyi söyledi. Hatta kan grupları da aynı.” cevabını verdi.

tolgahan-say-164150TY.jpg

Çocuklarını sünnet ettirdiklerini de söyleyen Tolgahan Sayışman, “Zor bir doğum oldu. Çok şükür ikisi de çok iyiler. Müthiş bir tecrübeydi. Daha önce film sahnesinde bunu yaşamıştım ama oradaki gibi değilmiş. Bütün kadınlara ve annelere saygım bir kez daha arttı” ifadelerini kullandı.

tolgahan-say-164150EG.jpg

İki ay hemşire desteği alacağını belirten Abazi, “Sonra ben ilgileneceğim” açıklamasını yaptı.

tolgahan-say-164150GM.jpg

2017 yılında dünyaevine giren Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, önceki günlerde oğulları Efehan’ı kucaklarına almıştı. Minik bebeklerini sünnet ettiren çift, hastaneden çıkış yaptı.

tolgahan-say-164150BL.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi: