Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adem Ljajic: "Beşiktaş'ta kalmayı istiyorum"

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
adem-ljajic-besiktas-ta-kalmayi-istiyorum.jpg

Beşiktaş'ta bir diğer onemli krizin adı: Adem Ljajic…

Antrenmanlardaki isteksiz tavrıyla kendisini kulubede goren Boşnak asıllı Sırp yıldızın, Teknik Direktor Sergen Yalcın'ın kendisine şans vermemesinden dolayı cok mutsuz olduğu oğrenildi.

Ljajic'in yakın cevresine bu konuda "Beşiktaş'ta kalmayı istiyorum. Burada oynayıp kendimi gostermeliyim. Oynamazsam nasıl katkı verebilirim ki" diyerek dert yandığı oğrenildi.

Cebi ile Yalcın'ın yapacağı goruşmede Ljajic sorununun da masaya yatırılacağı ifade edildi.

LJAJIC İCİN NE DEDİLER?

Son donemde beklentilerin cok uzağında kalan Adem Ljajic'in durumunu beIN Sports yorumcuları Tolga Zengin ve Onder Ozden değerlendirdi.

Tolga Zengin, Ljajic'in kişiliğine kefil olurken şu ifadeleri kullandı;

"Beşiktaş'ın Adem Ljajic' verdiği 6.5 milyon euro artık 13 Milyon euro oldu. Mutlaka Beşiktaş'ın Ljajic'i kazanması gerekiyor. Arkadaşım olduğu icin soyluyorum, cok iyi cocuktur. Ljajic'in de artık toparlanması gerekiyor. Sergen Hoca mutlaka onu kazanmak ister. Sonuclar iyi giderse, Sergen Hoca, yonetim ve arkadaşları, Ljajic'le daha fazla ilgilenebilir. Umarım kalitesini gosterir. Ljajic ve Oğuzhan Ozyakup, kapalı savunmalara karşı işleri değiştirebilir."

Onder Ozen ise Beşiktaş'ın orta sahasının ligin en iyisi olduğunu vurgulayarak şu yorumu yaptı;

"Devre arası gelmeden Adem Ljajic'in gaza basacağını duşunuyorum. Atiba, Dorukhan, Oğuzhan sıkı bir orta saha. Josef, Mensah, Ljajic orta sahası da cok sıkı. Bu ligin en iyi orta saha oyuncuları, her turlu kombinasyonu yapma şansı veren orta saha bu. Bu altı oyuncudan harikulade orta saha cıkar bu orta sahadan"

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur