Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ABD bu ilişkiyi konuşuyor: Kim’e aşıktı… Kourtney’le sevgili oldu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
abd-bu-iliskiyi-konusuyor-kim-e-asikti-kourtney-le-sevgili-oldu.jpg

ABD magazin dunyası surpriz bir aşk haberiyle calkalanıyor. Uzun suredir yakın arkadaş oldukları bilinen Blink-182 grubunun davulcusu Travis Barker ile Kourtney Kardashian’ın ilişki yaşamaya başladığı ortaya cıktı.
Son olarak Palm Springs’te hafta sonu kacamağı yaptıkları oğrenilen ikiliye yakın bir kaynak People dergisine konuştu. İsmini vermeyen kaynak, Kardashian ve Barker’ın yaklaşık 1-2 aydır beraber olduğunu soyledi.
abd-bu-iliskiyi-konusuyor-kim-e-asikti-kourtney-le-sevgili-oldu-60100d865369c.jpg
Travis Barker.

Gundeme bomba gibi duşen bu haber, 45 yaşındaki Barker’ın gecmişteki sozlerini akıllara getirdi. 2015’te Us Weekly’ye roportaj veren Barker, 41 yaşındaki Kourtney’nin kardeşi Kim Kardashian’a olan ‘platonik aşık’ derecesindeki ilgisinden bahsetmişti.
abd-bu-iliskiyi-konusuyor-kim-e-asikti-kourtney-le-sevgili-oldu-60100d86cd1b9.jpg
Kourtney Kardashian.

Paris Hilton’la sevgili olduğu donemde gozlerini Kim’den alamadığını soyleyen Barker, “Paris’le birlikte olmaktan keyif alıyordum. Ancak ben kıvrımlı kadınları severim. Kim goz alıcıydı ve gozlerimi ondan alamıyordum” dedi. Bu ilginin flortten ileriye gitmediğini belirten Barker, Hilton’a saygısızlık etmek istemediğini soyledi.
Barker’ın Shanna Moakler’la olan evliliğinden iki, Kardashian’ın ise Scott Disick’le olan beraberliğinden uc cocuğu bulunuyor.
İlginizi Cekebilir
abd-bu-iliskiyi-konusuyor-kim-e-asikti-kourtney-le-sevgili-oldu-60100d8724230.jpg
'Keeping Up with the Kardashians' programı 14 yılın ardından sona eriyor sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur