Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

3d microbladingten kurtulmak

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Merhaba ben dun kaşıma microblading yaptırdım fakat cok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum.googla girdim burada da bu dertten muzdarip olanlar olduğunu gordum belki birine faydası olur diye konu acmak istedim.
Yapan kişi bana 3 gun su değmiycek demişti. pişman olduğumu soylediğimde yıkarsan daha cabuk cıkar zamanla da acılır dedi. ama aynı gun kabuk bağlamaya başlamıştı bir an once kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon actık ama zamanla gecer ya da lazerle gider dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukca hafifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4luk expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak cubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın bununla sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra da aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben oyle yaptım. anında sonuc aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.