Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

’12 yıldır aynı hastalıkla boğuşuyorum’ diyen Tuğba Ozerk Neslihan Atagul’e seslendi

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
12-yildir-ayni-hastalikla-bogusuyorum-diyen-tugba-ozerk-neslihan-atagul-e-seslendi.jpeg

Neslihan Atagul, gecirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. 28 yaşındaki oyuncu hastalığıyla ilgili yaptığı acıklamada, “Oncelikle bana attığınız destek mesajları, iyi dilekler ve yanımda olduğunuz icin binlerce kez teşekkur ederim. Cok incesiniz beni yalnız bırakmadınız, cok sağ olun… Gorduğunuz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hÂl var o yuzden biraz daha dinleneceğim ama iyim” ifadelerini kullanmıştı.
“BEBEK SAHİBİ OLAMADIM”
Aynı hastalıkla 12 yıldır mucadele ettiğini acıklayan şarkıcı Tuğba Ozerk, Instagram hesabından paylaştığı video ile Neslihan Atagul’e seslendi.
Ozerk, “Bu hastalık aslında cok yaygın olan ve benim de 12 yıldır mucadele ettiğim ciddi bir rahatsızlık. Yeri geldiğinde konserlere gidemediğim, acılar icinde tekrar hastanelere donduğum ve işimden olduğum hastalık gercekten. Neslihan ve Kadir, oncelikle size ilk tavsiyem eğer bir bebek sahibi olmak istiyorsanız, sakın! Şimdi değil… Once tedavi… Tedaviden sonra hemen bebek sahibi olun lutfen. Cunku bu hastalığın en kotu tarafı maalesef kadın yumurta sayısını duşurmesi. Ben bunları cok cektim. Bunun acısını cok yaşadım ve cok ağladım. Bebek sahibi olamadım. İnşallah bundan sonraki teknolojide ben de Allah nasip ederse anne olmayı cok istiyorum ve olabilirim” dedi.
İlginizi Cekebilir
12-yildir-ayni-hastalikla-bogusuyorum-diyen-tugba-ozerk-neslihan-atagul-e-seslendi-600fff617df3b.jpeg
Neslihan Atagul'den sağlık durumuyla ilgili acıklamaİlginizi Cekebilir
12-yildir-ayni-hastalikla-bogusuyorum-diyen-tugba-ozerk-neslihan-atagul-e-seslendi-600fff61b333b.jpeg
Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagul yerine Tuba Buyukustun geldi
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur